О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 246 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 1057. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2017 года № 15765. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 29 мая 2020 года № 67.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 29.05.2020 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 246 "Об утверждении стандартов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11408, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" от 9 июля 2015 года) следующие изменения:
подпункт 9) пункта 1 приказа изложить в следующей редакции:
"9) Стандарт государственной услуги "Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости", согласно приложению 9 к настоящему приказу;";
1) в Стандарте государственной услуги "Государственная регистрация прав (обременений) на недвижимое имущество", утвержденном указанным приказом:
абзац третий пункта 4 изложить в следующей редакции:
"по государственной регистрации возникновения, изменения или прекращения прав (обременений прав) на недвижимое имущество и иных объектов государственной регистрации – в течение трех рабочих дней с момента поступления заявления услугодателю, (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги, при этом результат оказания государственной услуги предоставляет за день до окончания срока оказания);";
2) в Стандарте государственной услуги "Выдача технического паспорта объектов недвижимости", утвержденном указанным приказом:
наименование стандарта государственной услуги изложитьв следующей редакции:
"Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости";

"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 246 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 1057 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 15765 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2020 жылғы 29 мамырдағы № 67 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а.29.05.2020 № 67 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 246 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11408 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 9 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың 1-тармағының 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты.
1) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
4-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"жылжымайтын мүлікке және өзге де мемлекеттік тіркеу объектілеріне құқықтардың (құқықтар ауыртпалықтарының) туындауын, өзгеруін немесе тоқтатылуын мемлекеттік тіркеу бойынша - өтініш көрсетілетін қызметті берушіге келіп түскен кезден бастап үш жұмыс күні ішінде (құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді, бұл ретте мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет көрсету мерзімі аяқталғанға дейін бір күн бұрын береді);";
2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру";

пункты 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги "Внесение в правовой кадастр идентификационных и технических сведений зданий, сооружений и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество, выдача технического паспорта объектов недвижимости и заключения об установлении расхождений идентификационных и технических сведений по итогам проведенного государственного технического обследования вновь созданного объекта недвижимости" (далее – стандарт государственной услуги) разработан Министерством юстиции Республики Казахстан (далее - Министерство).";
абзац двадцать девятый пункта 9 изложить в следующей редакции:
"запрос в форме электронного документа, удостоверенный ЭЦП или одноразовым паролем, в случае регистрации и подключения абонентского номера услугополучателя, предоставленного оператором сотовой связи, к учетной записи портала;".
Приложения 1, 2 и 2 стандарта государственной услуги изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу;
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан
М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации
и коммуникаций Республики Казахстан
____________________ Д. Абаев

1 және 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. "Ғимараттардың, құрылыстардың және (немесе) олардың құрамдастарының жаңадан құрылған жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу, жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) әзірледі.";
9-тармақтың жиырма тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанында немесе порталдың есеп жазбасына ұялы байланыс операторы ұсынатын көрсетілетін қызметті алушының абоненттік нөмірін тіркеу және қосу жағдайында, бір реттік пароль арқылы сұрау салу;".
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1, 2 және 3-қосымшалары осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес мынадай редакцияда жазылсын:
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
Д. Абаев
__________________________

29 августа 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Т. Сулейменов
"____" ______________ 2017 года
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2017 года № 1057
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Внесение в правовой кадастр
идентификационных и
технических сведений зданий,
сооружений и (или) их
составляющих на вновь
созданное недвижимое
имущество, выдача
технического паспорта объектов
недвижимости и заключения
об установлении расхождений
идентификационных и
технических сведений по итогам
проведенного государственного
технического обследования
вновь созданного объекта недвижимости"
Форма
______________________________________________________
(наименование предприятия)
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
об установлении расхождений идентификационных и технических
сведений по итогам проведенного технического обследования вновь созданного
объекта недвижимости
1. Область ________________________________________________________________
2. Район __________________________________________________________________
3. Город (поселок, населенный пункт) _________________________________________
4. Район в городе ___________________________________________________________
5. Адрес __________________________________________________________________
6. Кадастровый номер ______________________________________________________
На основании данных государственного технического обследования
________________________________________________________________________________
(наименование объекта)
расхождений идентификационных и технических сведений вновь созданного объекта недвижимости не установлено;
установлено расхождений идентификационных и технических сведений вновь созданного объекта недвижимости:
площадь застройки составляет ________________ квадратный метр
общая площадь составляет ___________________ квадратный метр
полезная площадь составляет _________________ квадратный метр
жилая площадь составляет ___________________ квадратный метр
основная площадь составляет _________________ квадратный метр
площадь балконов/лоджий составляет __________ квадратный метр
количество составляющих/количество основных (жилых) помещений
________________________________________________________________________________
этажность/этаж __________________________________________________________________
иные технические характеристики __________________________________________________
Изменение произошло в результате: ________________________________________________
"____" _______________ год.
Директор филиала: ______________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
Руководитель отдела: ________________________________________________ Место печати
(фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
Исполнитель: ____________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии), подпись)
________________________________________________________________________________
Примечание: в случае отсутствия данных ставится прочерк.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2017 года № 1057
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Внесение в правовой кадастр
идентификационных и
технических сведений зданий,
сооружений и (или) их
составляющих на вновь
созданное недвижимое
имущество, выдача
технического паспорта объектов
недвижимости и заключения
об установлении расхождений
идентификационных и
технических сведений по итогам
проведенного государственного
технического обследования
вновь созданного объекта недвижимости"
Форма
Заявление на оказание государственной услуги:
______
Для физических лиц:
От гражданина (ИИН) _____________ доверенное лицо (ИИН) __________________________
________________________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество при наличии (далее – Ф.И.О.), год рождения)
От имени, которого действует ______________________________________________________
на основании ____________________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
Для юридических лиц:
Полное наименование юридического лица ___________________________________________
________________________________________________________________________________
Номер свидетельства о государственной регистрации
________________________________________________________________________________
Дата гос.регистрации _________________, БИН ______________________________________
Юридический адрес ______________________________________________________________
Ф.И.О. (руководителя или уполномоченного представителя) ____________________________
________________________________________________________________________________
От имени, которого действует ______________________________________________________
на основании ____________________________________________________________________
(реквизиты документа, удостоверяющего полномочия)
________________________________________________________________________________
Прошу предоставить мне государственную услугу: нужное отметить
по внесению в информационную систему правового кадастра
идентификационных и технических сведений зданий, сооружений
и (или) их составляющих на вновь созданное недвижимое имущество;
по получению заключения об установлении расхождений
идентификационных и технических сведений по итогам проведенного
технического обследования вновь созданного объекта недвижимости
с приложением технического паспорта;
по получению технического паспорта объекта недвижимого имущества
Адрес обследуемого объекта недвижимости: _________________________________________
________________________________________________________________________________
Перечень принятых документов: (наименование, серия, когда и кем
выдан):

2017 жылғы 29 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Т. Сүлейменов
__________________________
2017 жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 24 тамыздағы
№ 1057 бұйрығына 1-қосымша
"Ғимараттардың,
құрылыстардың және (немесе)
олардың құрамдастарының
жаңадан құрылған
жылжымайтын мүлікке
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтерін құқықтық
кадастрға енгізу, жылжымайтын
мүлік объектілерінің техникалық
паспортын және жаңадан
құрылған жылжымайтын мүлік
объектісіне жүргізілген
мемлекеттік техникалық тексеру
қорытындысы бойынша
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтердің алшақтығын
белгілеу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Нысан
____________________________________________________
(кәсіпорынның атауы)
Жаңадан тұрғызылған жылжымайтын мүлік объектісіне жүргізілген техникалық тексеру нәтижелері бойынша идентификаттық және техникалық мәліметтердің алшақтықтарын белгілеу туралы ҚОРЫТЫНДЫ
1. Облыс ________________________________________________________________________
2. Аудан ________________________________________________________________________
3. Қала (кент, елді мекен) __________________________________________________________
4. Қаладағы аудан ________________________________________________________________
5. Мекенжайы ___________________________________________________________________
6. Кадастрлық нөмірі ______________________________________________________________
Мемлекеттік техникалық тексерудің деректері
негізінде________________________________________________________________________
(объектінің атауы)
жаңадан тұрғызылған жылжымайтын мүлік объектісінің идентификаттық және техникалық деректерінде алшақтықтар анықталмады;
жаңадан тұрғызылған жылжымайтын мүлік объектісінің идентификаттық және техникалық деректерінде алшақтықтар анықталды;
салу ауданы ____________________ шаршы метр құрайды
жалпы ауданы ____________________ шаршы метр құрайды
пайдалы алаңы ____________________ шаршы метр құрайды
тұрғын алаңы ____________________ шаршы метр құрайды
негізгі ауданы ____________________ шаршы метр құрайды
балкондар/лоджиялардың ауданы _____ шаршы метр құрайды
құрамдастарының саны/негізгі (тұрғын) орынжайлардың саны
__________________________________________________________________________
қабаттылығы/қабат _________________________________________________________
өзге де техникалық сипаттамалары ____________________________________________
Өзгеріс: ___________________________________________________________________
жылғы "___" нәтижесінде болды
__________________________________________________________________________
Филиал директоры: _________________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
Бөлім басшысы: ___________________________________________________ Мөр орны
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
Орындаушы: ______________________________________________________________
(тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), қолы)
________________________________________________________________________________
Ескертпе: деректер болмаған жағдайда сызықша қойылады.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 24 тамыздағы
№ 1057 бұйрығына 2-қосымша
"Ғимараттардың,
құрылыстардың және (немесе)
олардың құрамдастарының
жаңадан құрылған
жылжымайтын мүлікке
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтерін құқықтық
кадастрға енгізу, жылжымайтын
мүлік объектілерінің техникалық
паспортын және жаңадан
құрылған жылжымайтын мүлік
объектісіне жүргізілген
мемлекеттік техникалық тексеру
қорытындысы бойынша
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтердің алшақтығын
белгілеу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған өтініш
______
Жеке тұлғалар үшін:
Азамат (ЖСН) _________________________________ атынан, сенім білдірілген адам (ЖСН)_
(Тегі, аты және болған кезде әкесінің аты (бұдан әрі - Т.А.Ә.), туған жылы)
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
______________________________________________________________ атынан әрекет етеді.
Заңды тұлғалар үшін:
Заңды тұлғаның толық атауы _______________________________________________________
Мемлекеттік тіркеу күні _______________________, БСН _______________________________
Заңды мекенжайы ________________________________________________________________
Т.А.Ә. (басшының немесе уәкілетті өкілдің) __________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________ негізінде
(өкілеттігін куәландыратын құжаттың деректемелері)
______________________________________________________________ атынан әрекет етеді.
Маған мемлекеттік қызмет көрсетуді сұраймын: қажеттісін белгілеу
ғимараттардың, кұрылыстардың және (немесе)
олардың құрамдастарының жаңадан құрылған
жылжымайтын мүлікке сәйкестендіру және
техникалық мәліметтерін құқықтық кадастрға енгізу бойынша;
жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын
және жаңадан құрылған жылжымайтын мүлік
объектісіне жүргізілген мемлекеттік техникалық тексеру
қорытындысы бойынша сәйкестендіру және техникалық
мәліметтердің алшақтығын белгілеу туралы қорытынды
беру бойынша;
жылжымайтын мүлік объектісінің техникалық
паспортын алу бойынша.
Тексерілетін жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайы: _______________________
__________________________________________________________________________
Қабылданған құжаттардың тізбесі: (атауы, сериясы, қашан және кім берді):

1. Документ об оплате: вид _______ № _________ дата __________________
на сумму __________ (прописью) ____________________________________
2. Правоустанавливающие (правоподтверждающие) документы (в оригинале) на
объект недвижимости с приложением (при наличии) существующего технического паспорта
и идентификационного документа на земельный участок _______________________________
3. Контактный телефон _____________________________________________________
Примечание _____________________________________________________________________
Полную оплату (доплату) после выполнения работ гарантирую.
Подпись заявителя _________________ дата "_____" ___________________ год.
Принял _________________________________________________________________________
(Ф.И.О. и подпись специалиста, инспектора)
дата "____" ___________ год, время: ____ часов _______ минут.
Дата выхода специалиста ______________________________________________
Дата выдачи документов ___________ Реестровый номер __________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах
_______________ "___" ________ 20__ г.
(подпись)
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 24 августа 2017 года № 1057
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Внесение в правовой кадастр
идентификационных и
технических сведений зданий,
сооружений и (или) их
составляющих на вновь
созданное недвижимое
имущество, выдача
технического паспорта объектов
недвижимости и заключения
об установлении расхождений
идентификационных и
технических сведений по итогам
проведенного государственного
технического обследования
вновь созданного объекта недвижимости"
Форма
Фамилия, имя, при наличии отчество
(далее – Ф.И.О.), или наименование
организации услугополучателя)
_________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013
года "О государственных услугах", НАО Государственная корпорация (указать адрес)
отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование
государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду
представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному
стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:

1. Төлем туралы құжат: түрі _______________ № ______________ күні______________
_________ сомаға (жазумен) _________________________________________________
2. Қолда бар техникалық паспортты (болған кезде) және жер учаскесіне арналған
идентификаттық құжатты қоса бере отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне құқық
белгілейтін (құқық растайтын) құжаттар (түпнұсқада)
__________________________________________________________________________
3. Байланыс телефоны _______________________________________________________
Ескертпе __________________________________________________________________
Жұмыстар орындалғаннан кейін толық төлем (қосымша төлем) жасалуына
кепілдік беремін.
Өтініш берушінің қолы ___________ , күні: _____ жылғы "_______" ________________
Қабылдады
________________________________________________________________________________
(маманның, инспектордың Т.А.Ә. және қолы)
күні: ____ жылғы _______, уақыты: ______ сағат _______ минут.
Маманның шығу күні _______________________________________________________
Құжаттарды беру күні ____________________ Тізілімдік нөмір ____________________
Заңмен қорғалатын құпияны құрайтын, ақпараттық жүйелерде қамтылған мәліметтерді
пайдалануға келісемін.
____________________20 __ ж. "____" ____________
(қолы)
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2017 жылғы 24 тамыздағы
№ 1057 бұйрығына 3-қосымша
"Ғимараттардың,
құрылыстардың және (немесе)
олардың құрамдастарының
жаңадан құрылған
жылжымайтын мүлікке
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтерін құқықтық
кадастрға енгізу, жылжымайтын
мүлік объектілерінің техникалық
паспортын және жаңадан
құрылған жылжымайтын мүлік
объектісіне жүргізілген
мемлекеттік техникалық тексеру
қорытындысы бойынша
сәйкестендіру және техникалық
мәліметтердің алшақтығын
белгілеу туралы қорытынды
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
Нысан
(Тегі, аты, болған жағдайда
әкесінің аты (бұдан әрі - Т.А.Ә.)
немесе көрсетілетін қызметті
алушы ұйымның атауы)
____________________________
(көрсетілетін қызметті
алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, Мемлекеттік корпорация КЕАҚ (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты мемлекеттік қызмет көрсетуге арналған (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызмет атауын көрсету) құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:

1) __________________________________________________________;
2) ____________________________________________________________;
3)_______________________________________________________….
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
Ф.И.О. (работника Государственной корпорации) (подпись)
Исполнитель: Ф.И.О. _____________
Телефон _______________________
Получил: ____________________________________________________________
Ф.И.О./ подпись услугополучателя
"___" _________ 20__ год

1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
3) ________________________________________....
Осы қолхат 2 данада, әрбір тарап үшін бір данадан жасалды.
Т.А.Ә. (Мемлекеттік корпорация қызметкері) (қолы)
Орындаушы: Т.А.Ә. _____________
Телефон _______________________
Алды: _________________________
__________________________________________________________________________
көрсетілетін кызметті алушының ТА.Ә. / қолы
20 жылғы"___" _______________