Об утверждении форм актов должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 августа 2017 года № 359. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2017 года № 15797.
В соответствии с подпунктом 18-45) пункта 1 статьи 13 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы актов должностных лиц государственной лесной инспекции Республики Казахстан и государственной лесной охраны Республики Казахстан:
1) протокол об административном правонарушении в области лесного законодательства согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) постановление по делу об административном правонарушении согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) постановление об изъятии незаконно добытых лесных ресурсов, транспортных средств и вещей, явившихся орудиями совершения правонарушения согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер –
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 августа 2017 года № 359
Форма
Протокол об административном правонарушении № _____

Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдары актілерінің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 359 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 15797 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 13-бабы 1-тармағының 18-45) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Қазақстан Республикасының мемлекеттік орман инспекциясы мен Қазақстан Республикасы мемлекеттік орман күзетінің лауазымды адамдары актілерінің нысандары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес орман заңнамасы саласындағы әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы хаттама;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iс бойынша қаулы;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес заңсыз олжаланған орман ресурстарын, құқық бұзушылық жасау құралдары болған көлік құралдары мен заттарды алып қою қаулы.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары −
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары–
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 8 тамыздағы
№ 359 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы №_____ хаттама

1. "___" __________ 20 ___ года
________________________________________________________________________________
(место составления протокола)
2. Фамилия и инициалы (прие его наличии), должность лица, составившего протокол_______
________________________________________________________________________________
3. Сведения о лице, в отношении которого возбуждено дело:
________________________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии) дата рождения,
________________________________________________________________________________
место жительства, наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность,
________________________________________________________________________________
индивидуальный идентификационный номер, место работы, абонентский номер
телефона, факса, сотовой связи и (или) электронный адрес (если они имеются)
________________________________________________________________________________
(для юридических лиц: наименование, место нахождения, номер и дата
________________________________________________________________________________
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица,
________________________________________________________________________________
идентификационный номер и банковские реквизиты, абонентский номер телефона,
факса, сотовой связи и (или) электронный адрес (если они имеются)
4. Место, время совершения и существо административного правонарушения
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
5. Совершено административное правонарушение, предусмотренное статьей
(статьями)___________ Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об
административных правонарушениях" (далее - КРКоАП) ______________________________
________________________________________________________________________________
фамилии, имена, отчества (при их наличии),
________________________________________________________________________________
адреса свидетелей и потерпевших, если они имеются)
________________________________________________________________________________

1. 20 ___ жылғы "___" ____________
________________________________________________________________________________
(хаттама жасалған орын)
2. Хаттаманы жасаған адамның тегі және аты-жөні (бар болған жағдайда),
лауазымы_______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
3. Іс қозғалған адам туралы мәліметтер:
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшiн: тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда), туған жылы,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жерi, жеке басын куәландыратын құжаттың атауы мен деректемелері,
________________________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмірі, жұмыс орны, телефонның, факстың, ұялы байланыстың
абоненттік нөмірі және (немесе) электрондық мекенжайы (егер олар болса)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғалар үшін: атауы, орналасқан жері,
________________________________________________________________________________
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) нөмiрi және күнi,
________________________________________________________________________________
жеке сәйкестендіру нөмiрi және банк деректемелері, телефонның, факстың, ұялы
байланыстың абоненттік нөмірі және (немесе) электрондық мекенжайы (егер болса)
4. Әкiмшiлiк құқық бұзушылықтың жасалған орны, уақыты мен мәнi_____________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
5. "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы
5 шілдедегі кодексінің (бұдан әрі - ҚР ӘҚБтК) _____________бабында (баптарында)
көзделген әкімшілік құқық бұзушылық жасалды
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
егер олар болса куәгерлердің және жәбiрленушiлердің
________________________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты бар болған жағдайда, мекенжайлары
________________________________________________________________________________

6. Объяснение физического лица либо представителя юридического лица, в отношении
которого возбуждено дело; название, номер, дата метрологической поверки, показания
технического средства, если оно использовалось при выяснении и фиксации
административного правонарушения ________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. Перечень незаконно добытых лесных ресурсов (их частей и дериватов), являющихся
объектом правонарушения, изъятых у лиц (а), в отношении которых (ого) возбуждено дело,
иные сведения, необходимые для разрешения дела, а также прилагаются документы,
подтверждающие факт совершения административного правонарушения
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
8. Язык производства по рассматриваемому делу _____________________________________
________________________________________________________________________________
9. Правонарушителю разъяснены его права и обязанности, предусмотренные статьями 744,
747, 810 КРКоАП ________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
10. С протоколом ознакомлен(а): ___________________________________________________
________________________________________________________________________________
(подпись лица, в отношении которого возбуждено дело,
________________________________________________________________________________
(при наличии потерпевших и свидетелей, а также в случаях участия понятых протокол
подписывается также этими лицами)
Факт подписания протокола лицом, в отношении которого возбуждено дело, свидетельствует
об ознакомлении данного лица с протоколом и не является признанием его вины в
совершении административного правонарушения.

6. Өзiне қатысты iс қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлға өкiлiнiң түсiнiктемесi;
метрологиялық тексерудiң атауы, нөмiрi, күнi, егер әкiмшiлiк құқық бұзушылықты анықтау
және тіркеу кезiнде техникалық құралдар пайдаланылса, оның көрсеткіштері______________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
7. Өзіне қатысты ic қозғалған тұлғаның құқық бұзушылық объектісі болып табылатын заңсыз
олжаланған орман ресурстары (олардың бөліктері мен дериваттары), iстi шешу үшiн қажеттi
өзге де мәлiметтер көрсетiледi, сондай-ақ әкiмшiлiк құқық бұзушылық жасау фактiсiн
растайтын құжаттар қоса беріледі
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
8. Қаралып жатқан іс бойынша іс жүргізу тілі_________________________________________
________________________________________________________________________________
9. Құқық бұзушыға ҚР ӘҚБтК 744, 747, 810-баптарында көзделген оның құқықтары мен
міндеттері түсіндірілді____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
10. Хаттамамен таныстым: ________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(өзiне қатысты ic қозғалған адамның қолы,
________________________________________________________________________________
жәбiрленушiлер мен куәгерлер болған кезде, сондай-ақ куәгерлер қатысқан жағдайларда
хаттамаға осы адамдар да қол қояды)
Өзіне қатысты іс қозғалған адамның хаттамаға қол қою фактісі аталған адамның хаттамамен
танысқандығын куәландырады және әкімшілік құқық бұзушылықты жасауда өз кінәсін
мойындау болып табылмайды.

11. Объяснения и замечания по содержанию протокола ________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
12. Мотивы отказа от подписания протокола _________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
13. В случае отсутствия или неявки надлежащим образом извещенного лица, в отношении
которого возбуждено дело _________________________________________________________
14. Запись в случае отказа в принятии под расписку протокола об административном
правонарушении лицом, в отношении которого возбуждено дело об административном
правонарушении _________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
15. Отметка об извещении, что решение по настоящему протоколу, делу будет принято
должностным лицом ______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа или его территориального подразделения,
________________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица, должность)
по адресу _______________________________________________________________________
(дата, время)
________________________________________________________________________________
16. Информация о направлении протокола по почте в случае его составления в отсутствие
лица, в отношении которого возбуждено дело об административных
правонарушениях ________________________________________________________________
Подписи:
Лицо, составившее протокол _______________________________________________________
Физическое лицо или представитель юридического лица, в отношении которого возбуждено
дело ___________________________________________________________________________
Свидетели ______________________________________________________________________
Расписка:
Копию протокола получил ________________________________________________________
(подпись физического лица или представителя юридического лица, в отношении которого
возбуждено дело)
"___" ____________ 20___ года.
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер
–Министра Республики
Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 августа 2017 года № 359
Форма
Постановление по делу об административном правонарушении № _____
"___" __________ 20 ___ года
________________________________________________________________________________
(место рассмотрения дела)
Мной, должностным лицом ________________________________________________________
(наименование ведомства уполномоченного органа или его
________________________________________________________________________________
территориального подразделения и (или) государственного учреждения лесного хозяйства,
должность, фамилия инициалы (при его наличии)
рассмотревшим дело об административном правонарушении, предусмотренным
________________________________________________________________________________
(указать статью особенной части Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года
"Об административных правонарушениях" (далее - КРКоАП)
в отношении ____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата рождения,
________________________________________________________________________________
место жительства, наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность,
________________________________________________________________________________
идентификационный номер, сведения о регистрации по месту жительства, место работы)
________________________________________________________________________________
для юридических лиц: наименование, организационно-правовая форма, место нахождения,
________________________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации в качестве юридического лица,
________________________________________________________________________________
идентификационный номер и банковские реквизиты)
В соответствии со статьей 738 КРКоАП определяю _____________________ язык
производства, возбужденного на основании протокола №__________от "___"
______________ 20 __ года и представленных материалов, установил
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
На основании изложенного, руководствуясь статьей 709 КРКоАП
ПОСТАНОВИЛ:
привлечь________________________________________________________________________
(фамилия, имя отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
к административной ответственности в виде _________________________________________
по статье __________ КРКоАП в размере ________ месячных расчетных показателей в сумме
________________________________________________________________________________
(сумма прописью)
В соответствии со статьей 893 КРКоАП внести вышеуказанный штраф в течение 30 суток на
бюджетный счет №__________________________Комитета
Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, код _______________________
государственное управление "Комитет государственных доходов" ______________________,
бизнес-идентификационный номер _______________________________ , бинифициар банка
_______________банковский идентификационный код ____________________ и представить
квитанцию об оплате штрафа должностному лицу, наложившему штраф (при наличии).
Возмещение ущерба в ____________________________________________________________
(при его наличии и в случае согласия лица на его добровольное возмещение)
В случае неуплаты штрафа в установленный срок в соответствии со статьями 894, 895
КРКоАП постановление направляется судебным исполнителям для принудительного
взыскания штрафа.
Настоящее постановление может быть обжаловано в соответствии со статьями 744, 752
КРКоАП со дня вручения копии постановления, а лицом не участвовавшим в рассмотрении
дела, со дня ее получения.
________________________________________________________________________________
(решение вопросов об изъятых вещах и документах, находившихся при физическом
________________________________________________________________________________
лице или об изъятых документах и имуществе, принадлежащих юридическому лицу)
________________________________________________________________________________
Должностное лицо _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
________________________________________________________________________________
наименование ведомства уполномоченного органа или его территориального подразделения
и (или) учреждения лесного хозяйства)
"___" __________ 20 ___ года
Место печати
Лицо, привлекаемое к ответственности
один экземпляр постановления получил __________________________________
(фамилия и инициалы, подпись)
"___" ______________ 20 ___ года
Приложение 3
к приказу Заместителя Премьер –
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 августа 2017 года № 359
Форма
Постановление № _____
об изъятии незаконно добытых лесных ресурсов, транспортных средств и
вещей, явившихся орудиями совершения правонарушения
"___" __________ 20 ___ года
________________________________________________________________________________
(место рассмотрения дела)
Мной, должностным лицом ________________________________________________________
(наименование ведомства уполномоченного органа или его
________________________________________________________________________________
территориального подразделения и (или) государственного учреждения лесного хозяйства,
должность, фамилия инициалы (при его наличии)
рассмотревшим дело об административном правонарушении, предусмотренным
________________________________________________________________________________
(указать статью особенной части Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года
"Об административных правонарушениях" (далее - КРКоАП)
в отношении ____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии), дата рождения,
________________________________________________________________________________
место жительства, наименование и реквизиты документа, удостоверяющего личность,
________________________________________________________________________________
идентификационный номер, сведения о регистрации по месту жительства, место работы)
________________________________________________________________________________
для юридических лиц: наименование, организационно-правовая форма, место нахождения,
________________________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации в качестве юридического лица,
________________________________________________________________________________
идентификационный номер и банковские реквизиты)
В соответствии со статьей 738 КРКоАП определяю ______________________________ язык
производства, возбужденного на основании протокола №_____от "__" __________ 20 __ года
и представленных материалов, установил
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
На основании изложенного, руководствуясь статьей 709 КРКоАП
ПОСТАНОВИЛ:
изъять __________________________________________________________________________
(фамилия, имя отчество (при его наличии)
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
к административной ответственности в виде _________________________________________
по статье __________ КРКоАП в размере ________ месячных расчетных показателей в сумме
________________________________________________________________________________
(сумма прописью)
В соответствии со статьей 893 КРКоАП внести вышеуказанный штраф в течение 30 суток на
бюджетный счет №__________________________ Комитета Казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан, код________________ государственное управление
"Комитет государственных доходов" __________________________________________,
бизнес-идентификационный номер _____________________, бинифициар банка
_______________ банковский идентификационный код _______________ и представить
квитанцию об оплате штрафа должностному лицу, наложившему штраф (при наличии).
Возмещение ущерба в ____________________________________________________________
(при его наличии и в случае согласия лица на его добровольное возмещение)
В случае неуплаты штрафа в установленный срок в соответствии со статьями 894, 895
КРКоАП постановление направляется судебным исполнителям для принудительного
взыскания штрафа.
Настоящее постановление может быть обжаловано в соответствии со статьями 744, 752
КРКоАП со дня вручения копии постановления, а лицом не участвовавшим в рассмотрении
дела, со дня ее получения.
________________________________________________________________________________
(решение вопросов об изъятых вещах и документах, находившихся при физическом
________________________________________________________________________________
лице или об изъятых документах и имуществе, принадлежащих юридическому лицу)
________________________________________________________________________________
Должностное лицо _______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
________________________________________________________________________________
наименование ведомства уполномоченного органа или его территориального
подразделения и (или) учреждения лесного хозяйства)
"___" __________ 20 ___ года
Место печати
Лицо, привлекаемое к ответственности
один экземпляр постановления получил __________________________________
(фамилия и инициалы, подпись)
"___" ______________ 20 ___ года

11. Хаттаманың мазмұны бойынша түсініктемелер мен ескертулер_______________________
________________________________________________________________________________
12. Хаттамаға қол қоюдан бас тарту уәждері__________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
13. Өзіне қатысты іс қозғалған, тиiстi түрде хабарланған адам болмаған немесе келмеген
жағдайда _______________________________________________________________________
14. Өзіне қатысты әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iс қозғалған адам әкiмшiлiк құқық
бұзушылық туралы хаттамаға қолхатпен қабылдаудан бас тартқан жағдайда жазба жүргізеді
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
15. Осы істің хаттамасы бойынша шешімді лауазымды адам қабылдайтынын хабардар ету
туралы белгі ____________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(уәкілетті органның немесе оның аумақтық бөлімшесінің толық атауы,
________________________________________________________________________________
лауазымды адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), лауазымы)
мекенжайы бойынша______________________________________________________________
(күні, уақыты)
________________________________________________________________________________
16. Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс қозғалған адамға қатысты ол болмаған жағдайда
жасалған хаттаманың почта арқылы жолданғаны туралы
ақпарат_________________________________________________________________________
Қолдары:
Хаттама толтырған тұлға __________________________________________________________
Өзiне қатысты ic қозғалған жеке тұлға не заңды тұлғаның өкілі__________________________
________________________________________________________________________________
Куәгерлер_______________________________________________________________________
Қолхат:
Хаттама көшірмесін алдым________________________________________________________
(өзiне қатысты ic қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлға өкілінің қолы)
20___ жылғы "___" ____________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары–
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 8 тамыздағы
№ 359 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
№ _____ Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулы
20 ___ жылғы "___" __________
________________________________________________________________________________
(іс қаралған орын)
Мен, лауазымды тұлға ____________________________________________________________
уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің,
________________________________________________________________________________
және (немесе) мемлекеттiк орман шаруашылығы мекемесiнің атауы, лауазымы, тегі,
аты-жөні (бар болған жағдайда)
қатысты ________________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшін: тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), туған күні,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жері, жеке басты куәләндыратын құжаттың атауы және деректемелері,
сәйкестендіру нөмірі,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы мәлімет, жұмыс орны)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғалар үшін: атауы, ұйымдық-құқықтық нысаны, орналасқан жері,
________________________________________________________________________________
заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу нөмірі мен күні,
________________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі мен банктік деректемелері)
ҚР ӘҚБтК 738-бабына сәйкес 20___жылғы "___"________№______хаттама және ұсынылған
материалдар негізінде қозғалған істі жүргізу тілі деп ______ белгілеймін, мына жайттарды
анықтадым______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Осы айтылғандардың негізінде, ҚР ӘҚБтК 709-бабын басшылыққа ала отырып
ҚАУЛЫ ЕТТІМ:
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
ҚР ӘҚБтК ____ бабы ________ бойынша __________ айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде
_____________________________________ сомада ____________________________________
(сомасы жазбаша жазылады)
түрінде әкімшілік жауапкершілікке тартылсын
ҚР ӘҚБтК 893-бабына сәйкес жоғарыда көрсетілген айыппұл 30 тәулік ішінде Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің №________________
бюджеттік шотына төленсін, коды _______________ "Мемлекеттік кірістер комитеті"
мемлекеттік басқармасы _________________ бизнес-сәйкестендіру нөмірі___________, банк
бинифициары ______________ банк-сәйкестендіру коды____________________және
айыппұлдың төленгені туралы түбіртек айып салған лауазымды адамға берілсін.
____________________________________________________________________ залалды өтеу
(ол болған және адам өз еркiмен өтеуге келісім берген жағдайда)
Белгіленген мерзімде айыппұл төленбеген жағдайда ҚР ӘҚБтК 894, 895-баптарына сәйкес
қаулы айыппұлды мәжбүрлі түрде өндіріп алу үшін сот орындаушыларына жіберіледі.
Осы қаулыға ҚР ӘҚБтК 744, 752-баптарына сәйкес қаулы көшірмесі берілген күннен бастап,
ал істі қарауға қатыспаған адам оны алған күннен бастап шағым жасалуы мүмкін
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғада болған алып қойылған заттары мен құжаттар туралы немесе
________________________________________________________________________________
заңды тұлғаға тиесiлi алып қойылған құжаттар мен мүлiк туралы мәселелерді шешу)
________________________________________________________________________________
Лауазымды тұлға_________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің және (немесе)
мемлекеттiк орман шаруашылығы мекемесiнің атауы)
20___ жылғы "___" __________
Мөр орны
Жауапкершілікке тартылған адам
қаулының бір данасын алды________________________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
20 ___ жылғы "___" ______________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары–
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 8 тамыздағы
№ 359 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Заңсыз олжаланған орман ресурстарын, құқық бұзушылық жасау құралдары болған көлік құралдары мен заттарды алып қою туралы
№____ қаулы
20 ___ жылғы "___" __________
________________________________________________________________________________
(іс қаралған орын)
Мен, лауазымды тұлға ____________________________________________________________
уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің,
________________________________________________________________________________
және (немесе) мемлекеттiк орман шаруашылығы мекемесiнің атауы, лауазымы, тегі,
аты-жөні (бар болған жағдайда)
қатысты ________________________________________________________________________
(жеке тұлғалар үшін: тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда), туған күні,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жері, жеке басты куәләндыратын құжаттың атауы және деректемелері,
сәйкестендіру нөмірі,
________________________________________________________________________________
тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы мәлімет, жұмыс орны)
________________________________________________________________________________
(заңды тұлғалар үшін: атауы, ұйымдық-құқықтық нысаны, орналасқан жері,
________________________________________________________________________________
заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеу нөмірі мен күні,
________________________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі мен банктік деректемелері)
ҚР ӘҚБтК 738-бабына сәйкес 20___жылғы "___"________№______хаттама және ұсынылған
материалдар негізінде қозғалған істі жүргізу тілі деп ______ белгілеймін, мына жайттарды
анықтадым______________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Осы айтылғандардың негізінде, ҚР ӘҚБтК 709-бабын басшылыққа ала отырып
ҚАУЛЫ ЕТТІМ:
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
ҚР ӘҚБтК ____ бабы ________ бойынша __________ айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде
_____________________________________ сомада ____________________________________
(сомасы жазбаша жазылады)
түрінде әкімшілік жауапкершілікке алып қоюлсын
ҚР ӘҚБтК 893-бабына сәйкес жоғарыда көрсетілген айыппұл 30 тәулік ішінде Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің №________________
бюджеттік шотына төленсін, коды _______________ "Мемлекеттік кірістер комитеті"
мемлекеттік басқармасы _________________ бизнес-сәйкестендіру нөмірі___________, банк
бинифициары ______________ банк-сәйкестендіру коды____________________және
айыппұлдың төленгені туралы түбіртек айып салған лауазымды адамға берілсін.
____________________________________________________________________ залалды өтеу
(ол болған және адам өз еркiмен өтеуге келісім берген жағдайда)
Белгіленген мерзімде айыппұл төленбеген жағдайда ҚР ӘҚБтК 894, 895-баптарына сәйкес
қаулы айыппұлды мәжбүрлі түрде өндіріп алу үшін сот орындаушыларына жіберіледі.
Осы қаулыға ҚР ӘҚБтК 744, 752-баптарына сәйкес қаулы көшірмесі берілген күннен бастап,
ал істі қарауға қатыспаған адам оны алған күннен бастап шағым жасалуы мүмкін
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғада болған алып қойылған заттары мен құжаттар туралы немесе
________________________________________________________________________________
заңды тұлғаға тиесiлi алып қойылған құжаттар мен мүлiк туралы мәселелерді шешу)
________________________________________________________________________________
Лауазымды тұлға_________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
уәкілетті орган ведомствосының немесе оның аумақтық бөлімшесінің және (немесе)
мемлекеттiк орман шаруашылығы мекемесiнің атауы)
20___ жылғы "___" __________
Мөр орны
Жауапкершілікке тартылған адам
қаулының бір данасын алды________________________________________________________
(тегі, аты-жөні, қолы)
20 ___ жылғы "___" ______________