О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № С-7/3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 апреля 2017 года № 5897
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № С-7/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5669, опубликовано 19 января 2017 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 520 616,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 144 089 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 116 059 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 809 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 173 659,7 тысяч тенге;
2) затраты – 30 332 745,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 248 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 439 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 191 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18 708 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 18 708 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 860 085 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860 085 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель 9-ой очередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Р.Арыстанқызы
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"18" апреля 2017 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 18 апреля 2017 года

Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/3 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5897 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № С-7/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5669 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017–2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 520 616,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 144 089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 059 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86 809 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 173 659,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 332 745,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 248 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 439 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 191 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18 708 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 18 708 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 860 085 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 860 085 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 9–шы
кезекті сессиясының төрайымы
Р.Арыстанқызы
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2017 жылғы "18" сәуір
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі

8 004,0
На оказание специальных социальных услуг жертвам торговли людьми
11 629,0
На частичное субсидирование заработной платы
12 230,0
На молодежную практику
17 982,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
19 279,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
60 897,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
1 097,0
На услуги специалистов жестового языка
7 155,0
На оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому
12 461,0
На предоставление субсидий на переезд
4 141,0
Отдел образования города Кокшетау
10 894,0
На установление доплаты учителям прошедшим стажировку по языковым курсам
4 533,0
На возмещение потерь местных бюджетов на оплату расходов за замещение на период обучения основного сотрудника
6 361,0
Целевые трансферты на развитие
3 003 346,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
3 003 346,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса по Красноярской трассе города Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство пристройки на 420 мест к средней школе №18 города Кокшетау Акмолинской области
375 309,0
Строительство школы на 900 мест в города Кокшетау Акмолинской области
1 043 112,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 232 250,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
302 675,0
Бюджетные кредиты
37 439,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
37 439,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
37 439,0
Приложение 3
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 18 апреля 2017 года
№ С-9/3
Приложение 5
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 23 екабря 2016 года
№ С-7/3
Целевые трансферты и кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
7 514 166,7
Целевые текущие трансферты
4 802 074,7
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
1 572 357,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
240 000,0
На подготовку и прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
1 332 357,0
Отдел образования города Кокшетау
58 208,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
56 599,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 020 248,0
На ремонт автомобильных дорог

8 004,0
Адамдар саудасының құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
11 629,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға
12 230,0
Жастар практикасына
17 982,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
19 279,0
Міндетті гигиеналық құралдармен мүгедектерді қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
60 897,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 097,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
7 155,0
Үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсету
12 461,0
Көшуге субсидиялар беруге
4 141,0
Қөқшетау қаласының білім бөлімі
10 894,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 533,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
6 361,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 003 346,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 003 346,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Красноярский тас жолы бойында тұрған оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
50 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының №18 орта мектебіне 420 орындық жапсаржай салу
375 309,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 900 орынды мектептің құрылысы
1 043 112,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1 232 250,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
302 675,0
Бюджеттік несиелер
37 439
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
37 439
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
37 439,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2017 жылғы 18 сәуірдегі
№ С-9/3 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-7/3 шешіміне
5-қосымша
2017 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мен кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
7 514 166,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 802 074,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 572 357,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымының аяқталуы үшін
240 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға және өткізуге
1 332 357,0
Қөқшетау қаласының білім бөлімі
58 208,0
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
56 599,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 020 248,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге

1 445 948,0
На ремонт дворовых территорий
804 300,0
На восстановление лифтового хозяйства
230 000,0
На изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей
200 000,0
На устройство игровых площадок
50 000,0
На обеспечение санитарии города Кокшетау
40 000,0
На благоустройство и озеленение города Кокшетау
250 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
100 000,0
Приобретение жилья для отдельных категорий граждан
100 000,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
43 894,7
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 289,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам в условиях стационара
10 863,0
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
4 652,7
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
7 169,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
17 921,0
Отдел ветеринарии города Кокшетау
7 367,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
6 501,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
866,0
Целевые трансферты на развитие
2 201 459,0
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
18 708,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ Кокшетау жылу
18 708,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
554 052,0
На реконструкцию улицы Габдуллина (от улицы Ауэзова до проспекта Абылайхана)
554 052,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 628 699,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство 12-ти многоквартирных жилых домов в городе Кокшетау
71 395,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство 108-ми квартирного жилого дома (позиция Б) города Кокшетау
240 026,0
Строительство внутриквартальных сетей (электрические, тепловые, водоснабжение и канализация) и благоустройство к 60-ти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау
42 051,0
Строительство внутриквартальных наружных газоснабжающих сетей к 60-ти квартирному жилому дому в микрорайоне Боровской города Кокшетау
344,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей на участке площадью 514 га города Кокшетау
18 487,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау

1 445 948,0
Аулалық аумақтарды жөндеуге
804 300,0
Лифт шаруашылығын қалпына келтіруіне
230 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн, жылжымайтын мүлiктердi алып қоюға
200 000,0
Ойын алаңдарын орналастыруға
50 000,0
Көкшетау қаласының санитариясын қамтамасыз етуге
40 000,0
Көкшетау қаласын абаттандыруға және көгалдандыруға
250 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
100 000,0
Жекелеген санаттардың азаматтарына тұрғын үй сатып алуға
100 000,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 894,7
Арнаулы әлеуметтік қызметтер "Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 289,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыру үшін мүгедектермен қарттарға стационарлық жағдайда арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
10 863,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарын электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
4 652,7
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
7 169,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруына
17 921,0
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
7 367,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
6 501,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
866,0
Нысаналы даму трансферттерi
2 201 459,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
18 708,0
"Көкшетау жылу" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейту
18 708,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
554 052,0
Көкшетау қаласындағы (Әуезов көшесінен Абыдайхан даңғылына дейінгі) Габдуллин көшесінің қайта құрылысына
554 052,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 628 699,0
Көкшетау қаласындағы 12 көппәтерлі тұрғын үйлерді құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
71 395,0
Көкшетау қаласындағы 108 пәтерлі тұрғын үйін абаттандыру және сыртқы инженерлікжелілердің құрылысы
240 026,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды желілерін (электр, жылу, сумен жабдықтау және кәріз) құру және аббатандыру
42 051,0
Көкшетау қаласындағы Боровской шағын ауданда 60 пәтерлі тұрғын үйге ішкі кварталды сыртқы газбен жабдықтау желілерін құру
344,0
Көкшетау қаласындағы 514 га жер учаскі ауданында инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
18 487,0
Көкшетау қаласы Станционный ауылының оңтүстігіндегі 60 га жер учаскі аумағындағы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу

5 662,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство наружных инженерных сетей и благоустройства к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау
4 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство наружных сетей теплоснабжения в селе Красный Яр города Кокшетау
19 900,0
Реконструкция тепломагистрали в поселке Застанционный города Кокшетау

5 662,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілер құрылысына мемлекеттік сараптамадан өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
4 000,0
Көкшетау қаласындағы Красный Яр селосында сыртқы жылу желілерің құруға жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
19 900,0
Көкшетау қаласындағы Застанционный кенті жылу магистралін қайта жаңарту