О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № С 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 декабря 2017 года № 6250.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2 - 7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь на 2018 - 2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 486 979,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 151 760,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 334,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334 885,0 тысяч тенге;
2) затраты – 486 979,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С 31-2 (вводится в действие 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете города Акколь на 2018 - 2020 годы предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет:
2018 год – 79 027,0 тысяч тенге;
2019 год – 92 073,0 тысяч тенге;
2020 год – 101 897,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 597,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 663,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 836,6 тысяч тенге;
2) затраты – 12 597,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С 31-2 (вводится в действие 01.01.2018).
4. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2018 - 2020 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2018 год – 7 349,0 тысяч тенге;
2019 год – 7 562,0 тысяч тенге;

2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № С 17-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 6250 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының, 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының, 2-7 тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 486 979,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 151 760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 334,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334 885,0 мың теңге;
2) шығындар – 486 979,0,0 мың теңге;
3) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 22.11.2018 № С 31-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар қарастырылғаны ескерілсін:
2018 жылы – 79 027,0 мың теңге;
2019 жылы – 92 073,0 мың теңге;
2020 жылы – 101 897,0 мың теңге.
3. 2018 - 2020 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 597,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 98,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 836,6 мың теңге;
2) шығындар – 12 597,6 мың теңге;
3) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 22.11.2018 № С 31-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 - 2020 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2018 жылы – 7 349,0 мың теңге;
2019 жылы – 7 562,0 мың теңге;

2020 год – 7 676,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 7.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С 31-2 (вводится в действие 01.01.2018).
4-2. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, сельского округа на 2018 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 8.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С 31-2 (вводится в действие 01.01.2018).
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города, сельского округа.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Ж.Абдин
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского
района
Т.К.Едигенов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

2020 жылы – 7 676,0 мың теңге.
4-1. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 7-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
Белгіленген соммадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анқталады.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 22.11.2018 № С 31-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4-2. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 8-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
Белгіленген соммадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауылдық округ әкімінің шешімімен анқталады.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 22.11.2018 № С 31-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Ж.Абдин
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі Т.Қ.Едігенов
25 желтоқсан 2017 жыл
Ақкөл аудандық
мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы