О переименовании улиц села Есенгельды
Решение акима села Есенгельды Атбасарского района Акмолинской области от 9 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 февраля 2017 года № 5740
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения заседания Акмолинской областной ономастической комиссии от 21 октября 2016 года, аким села Есенгельды РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Есенгельды:
улицу Мира на улицу Бейбитшилик;
улицу Целинная на улицу Тын;
улицу Приозерная на улицу Байтерек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села Есенгельды Л.Усенова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности руководителя
Государственного учреждения "Отдел
культуры и развития языков
Атбасарского района" Ж.Калиякбарова
"9" 01. 2017 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства Атбасарского района" М.Жанабаев
"9" 01. 2017 года

Есенкелді ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Есенгелді ауылы әкімінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 ақпанда № 5740 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2016 жылғы 21 қазандағы қорытындысының негізінде, Есенкелді ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есенкелді ауылының көшелері қайта аталсын:
Мир көшесі Бейбітшілік көшесіне;
Целинная көшесі Тың көшесіне;
Приозерная көшесі Бәйтерек көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есенкелді ауылының әкімі Л.Үсенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атбасар ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы Ж.Қалиякбарова
2017 жылғы "9"01.
"Атбасар ауданының сәулет және
қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы М.Жанабаев
2017 жылғы "9"01.