О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2017 года № С-22/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6300.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 778 372,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 783 138,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 599,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 349,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 948 286 тысяч тенге;
2) затраты – 3 787 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 199 117 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 230 880 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 763 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -207 835,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 207 835,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2018 № С-34/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в районном бюджете на 2018 год субвенцию в сумме 2 008 302 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам поселков, сельских округов, в сумме 46 436 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жолымбет - 5 777 тысяч тенге;
сельский округ Бектау - 10 389 тысяч тенге;
сельский округ Бозайгыр - 10 856 тысяч тенге;
Дамсинский сельский округ - 10 439 тысяч тенге;
Новокубанский сельский округ - 8 975 тысяч тенге.
4. Учесть в районном бюджете на 2018 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 230 880 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2018 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 31 763 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 28.03.2018 № С-26/4 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № С-22/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6300 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 778 372,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 783 138,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 599,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32 349,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 948 286 мың теңге;
2) шығындар – 3 787 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 199 117 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 230 880 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 763 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -207 835,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 207 835,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 11.12.2018 № С-34/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 2 008 302 мың теңге сомасында субвенция есепке алынсын.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте кенттер, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 46 436 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері көзделгені есепке алынсын, оның ішінде:
Жолымбет кенті - 5 777 мың теңге;
Бектау ауылдық округі - 10 389 мың теңге;
Бозайғыр ауылдық округі - 10 856 мың теңге;
Дамса ауылдық округі - 10 439 мың теңге;
Новокубанка ауылдық округі - 8 975 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен 230 880 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 31 763 мың теңге сомасындағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 28.03.2018 № С-26/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5-1. Учесть в районном бюджете на 2018 год досрочное погашение бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3 334,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 28.03.2018 № С-26/4 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Учесть в районном бюджете на 2018 год выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 40 тысяч тенге.
7. Установить специалистам в области образования, социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 16 179 тысяч тенге.
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить расходы по бюджетным программам районного бюджета на 2018-2020 годы в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа, согласно приложениям 5, 6, 7.
11. Утвердить трансферты органам местного самоуправления на 2018-2020 годы, согласно приложениям 8, 9, 10.
12. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета на 2018 год, согласно приложению 11.
13. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год, согласно приложению 12.
13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 8 718,1 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2018 года на следующие цели:
1) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 369,9 тысяч тенге, в том числе: из республиканского бюджета 282,9 тысяч тенге, областного бюджета 87 тысяч тенге;
2) на приобретение компьютерной техники для оборудования четырех новых рабочих мест сотрудников Центра занятости населения в связи с внедрением адресной социальной помощи нового формата в сумме 860 тысяч тенге;
3) на проведение оценки имущества физических лиц, не используемого в предпринимательской деятельности, для целей налогообложения в сумме 901,5 тысяч тенге;

5-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 3 334,4 мың теңге сомасындағы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 28.03.2018 № С-26/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлемдері 40 мың теңге сомасында есепке алынсын.
7. Азаматтық қызметшiлер болып табылатын және ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
8. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2018 жылға 16 179 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті орындау барысында секвестрленуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттің қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары бойынша шығыстар 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
11. 2018-2020 жылдарға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
12. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 11 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
13. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 12 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
13-1. 2018 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 8 718,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың еркін қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген 369,9 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді кері қайтаруға, соның ішінде: республикалық бюджеттен 282,9 мың теңге, облыстық бюджеттен 87 мың теңге;
2) жаңа форматтағы атаулы әлеуметтік көмекті енгізуге байланысты, халықты жұмыспен қамту орталығы қызметкерлерінің төрт жаңа жұмыс орнын жабдықтау үшін компьютерлік техника сатып алуға 860 мың теңге сомасында;
3) салық салу мақсатында кәсіпкерлік қызметте пайдаланылмайтын жеке тұлғалардың мүлігіне бағалауды жүргізуге 901,5 мың теңге сомасында;

4) на оплату труда секретаря районного маслихата в связи с внесением изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2017 года № 646 дсп "Об утверждении единой системы оплаты труда работников для всех органов, содержащихся за счет государственного бюджета" в сумме 635 тысяч тенге;
5) на возмещение суммы затрат на лабораторные исследования при проведении медицинского освидетельствования граждан, подлежащих призыву на воинскую службу в сумме 850,8 тысяч тенге;
6) на обследование и изготовление правоустанавливающих документов на земельные участки для проектирования и строительства следующих объектов: "Реконструкция очистных сооружений и напорного коллектора в поселке Жолымбет Шортандинского района Акмолинской области" и "Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района" в сумме 1 908,9 тысяч тенге;
7) на оплату труда работников, занятых на общественных работах в сумме 3 192 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 28.03.2018 № С-26/4 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2018 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Жапаров
Секретарь районного
маслихата
Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
20. 12. 2017 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-22/2

4) "Мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын барлық органдар үшін қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеудің Бірыңғай жүйесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 646 қпү қаулысына өзгеріс енгізілуіне байланысты аудандық мәслихат хатшысының еңбегіне ақы төлеуге 635 мың теңге сомасында;
5) әскери қызметке шақырылуға жататын азаматтарға медициналық куәландыру жүргізу кезінде зертханалық тексерулерге кеткен шығындар сомасын өтеуге 850,8 мың теңге сомасында;
6) келесі объектілерді жобалау және салу үшін жер учаскелеріне құқықтағайындаушы құжаттарды зерделеуге және әзірлеуге: "Ақмола облысы Шортанды ауданының Жолымбет кентінде тазартқыш ғимараттар мен қысымды коллекторын реконструкциялау" және "Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында таратушы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау" 1 908,9 мың теңге сомасында;
7) қоғамдық жұмыстармен айналысатын қызметкерлердің еңбек ақысын төлеуге 3 192 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 28.03.2018 № С-26/4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.11.2018 № С-32/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Е.Жапаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
20.12.2017 ж.
Шортанды аудандық
мәслихатының

2809
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
48710,1
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12830,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34795,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160781,7
1
Социальное обеспечение
8875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8875
005
Государственная адресная социальная помощь
8875
2
Социальная помощь
109851,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1668,5
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1668,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108183
002
Программа занятости
49502,8
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20850
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
755,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9721
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27353,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42055,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22246
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
277
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7480
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11993
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59,2
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
59,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
543211,1
1
Жилищное хозяйство
234071
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2809
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
48710,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12830,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34795,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
160781,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
8875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8875
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8875
2
Әлеуметтiк көмек
109851,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1668,5
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1668,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108183
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49502,8
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20850
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
755,5
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9721
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27353,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42055,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41996
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22246
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
277
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7480
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11993
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
59,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
543211,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
234071
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

11993
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
37
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3144
на доплату учителям за замещение на период обучения основного работника
12264
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
12069,6
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
134281
Целевые трансферты на развитие
381739
в том числе:
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к участкам нового строительства индивидуального жилищного строительства в поселке Шортанды Шортандинского района
231739
на реконструкцию существующих водопроводных сетей и сооружений села Петровка Шортандинского района Акмолинской области
150000
Приложение 12
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-22/2
от 20 декабря 2017 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 12 - в редакции решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2018 № С-32/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
296012,5
в том числе:
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
9833,6
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3655,9
На текущий ремонт улично-дорожной сети поселка Шортанды Шортандинского района
27000
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
12768
На приобретение школьных автобусов для объектов образования
14281
На приобретение спортивного инвентаря для бокса районным Детским юношеским спортивным школам
1000
На разработку градостроительной документации
16380,6
На проведение противоэпизоотических мероприятий
28920,8
На приобретение и доставку учебников для школ
9779
На оснащение Wi-Fi сетями районных и городских школ
701,8
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
10158,8
На ремонт системы водоснабжения и водоотведения
47000
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
57957
На ремонт объектов образования
55000
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

11993
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
37
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3144
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
12264
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
12069,6
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
134281
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
381739
соның ішінде:
Шортанды ауданының Шортанды кентінің жеке тұрғын үй құрылысының жаңа құрылысының учаскелеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына
231739
Ақмола облысы Шортанды ауданы Петровка ауылында бар су құбыры желілері мен құрылыстарын реконструкциялауға
150000
Шортанды аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С-22/2 шешіміне
12 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 15.11.2018 № С-32/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
296012,5
соның ішінде:
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
9833,6
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
3655,9
Шортанды ауданы Шортанды кентінің көше-жол жүйесін ағымдағы жөндеуге
27000
Бiлiм беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
12768
Бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
14281
Балалар мен жас өспірімдер спорт мектептеріне боксқа арналған спорт жабдықтарын сатып алуға
1000
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
16380,6
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
28920,8
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
9779
Аудандық және қалалық мектептерді Wi-Fi желілерімен жабдықтауға
701,8
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
10158,8
Сумен жабдықтау және су бұруын жөндеуге
47000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
57957
Бiлiм беру объектілерін жөндеуге
55000
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

1584
Целевые трансферты на развитие
51313,6
в том числе:
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Шортандинского района
18404
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей на новых участках в селе Бозайгыр Шортандинского района
3411,1
Строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис Шортандинского района
28101,3
Строительство детского сада на 140 мест в селе Бозайгыр Шортандинского района
1396,9

1584
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
51313,6
соның ішінде:
Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында таратушы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
18404
Шортанды ауданының Бозайғыр ауылының жаңа учаскелерінде таратушы су құбырлары желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3411,1
Шортанды ауданының Төңкеріс ауылында 140 орындық балалар бақшасының құрылысы
28101,3
Шортанды ауданының Бозайғыр ауылында 140 орындық балалар бақшасының құрылысы
1396,9