О бюджетах города Щучинск, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2018-2020 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2017 года № 6С-23/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6321.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Щучинск на 2018-2020, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 522434,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 486189,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9135,2 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 27109,8 тысяч тенге.
2) затраты – 522434,0 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2018 № 6С-35/5 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2018-2020, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 132871,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63536,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 719,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68616,2 тысяч тенге.
2) затраты – 132871,5 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2018 № 6С-35/5 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Абылайханского сельского округа согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13296,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9420,0 тысяч тенге.
2) затраты – 13296,1 тысяч тенге.

Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-23/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6321 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Щучинск қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 522434,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 486189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9135,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27109,8 мың теңге.
2) шығындар – 522434,0 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 6С-35/5 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Бурабай кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132871,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 63536,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 719,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68616,2 мың теңге.
2) шығындар – 132871,5 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 6С-35/5 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Абылайхан ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13296,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 260,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9420,0 мың теңге.
2) шығындар – 13296,1 мың теңге.

7. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18785,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7250,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1269,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10266,0 тысяч тенге.
2) затраты – 18785,6 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2018 № 6С-35/5 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16057,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4274,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 348,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11435,0 тысяч тенге.
2) затраты – 16057,1 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 17.05.2018 № 6С-27/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15532,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5170,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 521,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9841,0 тысяч тенге.
2) затраты – 15532,1 тысяч тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге.
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 17.05.2018 № 6С-27/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Учесть, что в бюджетах на 2018 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 73076,0 тысяч тенге, в том числе:
Абылайханскому 9420,0 тысяч тенге;
Атамекен 11663,0 тысяч тенге;
Зеленоборскому 11699,0 тысяч тенге;
Златопольскому 8752,0 тысяча тенге;
Катаркольскому 10266,0 тысяч тенге;
Кенесаринскому 11435,0 тысяч тенге;

7. Қатаркөл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18785,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7250,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1269,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10266,0 мың теңге.
2) шығындар – 18785,6 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 10.12.2018 № 6С-35/5 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Кенесары ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 22, 23 және 24 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16057,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4274,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 348,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11435,0 мың теңге.
2) шығындар – 16057,1 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 17.05.2018 № 6С-27/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Ұрымқай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 25, 26 және 27 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15532,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 521,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9841,0 мың теңге.
2) шығындар – 15532,1 мың теңге.
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге.
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 17.05.2018 № 6С-27/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2018 жылғы арналған аудандық бюджетте 73076,0 мың теңге сомасында аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Абылайхан 9420,0 мың теңге;
Атамекен 11663,0 мың теңге;
Зеленобор 11699,0 мың теңге;
Златополье 8752,0 мың теңге;
Қатаркөл 10266,0 мың теңге;
Кенесары 11435,0 мың теңге;

Урумкайскому 9841,0 тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджетах на 2018 год предусмотрены бюджетные изъятия, передаваемые в районный бюджет в сумме 454758,0 тысяч тенге, в том числе: из бюджета города Щучинск в сумме 427679,0 тысяч тенге, из бюджета поселка Бурабай в сумме 27079,0 тысяч тенге.
11-1. Учесть, что в составе доходов бюджетов сельских округов и бюджета поселка Бурабай на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 28.
Сноска. Решение дополнено пунктом 11-1 в соответствии с решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 17.05.2018 № 6С-27/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХХІІІ сессии
районного маслихата
К.Жумабеков
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района К.Караулов
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 декабря 2017 года

Ұрымқай 9841,0 мың теңге.
11. 2018 жылға арналған бюджеттерде 454758,0 мың теңге сомасында, соның ішінде: Щучинск қаласы бюджетінен 427679,0 мың теңге сомасында, Бурабай кентінің бюджетінен 27079,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетке берілетін бюджеттік алулар қарастырылатыны ескерілсін.
11-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтер бюджеттері мен Бурабай кентінің бюджетінің кірістері құрамында 28 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 11-1-тармақпен толықтырылды – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 17.05.2018 № 6С-27/2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХІІІ сессиясының
төрағасы
К.Жұмабеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Қ.Қарауылов
25 желтоқсан 2017 жыл
Бурабай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы