О внесении изменения в решение акима Саратского сельского округа от 17 февраля 2009 года № 1 "Көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Саратского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 13 апреля 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 апреля 2017 года № 5459
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Саратского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Саратского сельского округа на казахском языке от 17 февраля 2009 года № 1 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-2-73, опубликованное 02 апреля 2009 года в газете "Жаңалық жаршысы") следующее изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Саратского сельского округа      К. Байдрахманов

Сарат ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 17 ақпандағы № 1 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Сарат ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Сарат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарат ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2009 жылғы 17 ақпандағы № 1 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-73 тіркелген, 2009 жылғы 02 сәуірдегі "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарат ауылдық округінің әкімі К.Байдрахманов