О внесении изменения в решение акима Ушкаттинского сельского округа от 23 июня 2008 года № 1 "Көшелерді қайта атау туралы"
Решение акима Ушкаттинского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 30 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 апреля 2017 года № 5446
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 3 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", аким Ушкаттинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ушкаттинского сельского округа на казахском языке от 23 июня 2008 года № 1 "Көшелерді қайта атау туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-49, опубликованное 7 августа 2008 года в газете "Жаңалық жаршысы") следующие изменение:
в преамбуле решения на казахском языке слова "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ушкаттинского
сельского округа Г.Алдабергенова

Үшқатты ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 23 маусымдағы № 1 "Көшелер атауын өзгерту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Үшқатты ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 5446 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Үшқатты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшқатты ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2008 жылғы 23 маусымдағы № 1 "Көшелер атауын өзгерту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-2-49 тіркелген, 2008 жылдың 7 тамызындағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімінің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үшқатты ауылдық
округінің әкімі Г.Алдабергенова