Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Кобдинскому району
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 12 января 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 февраля 2017 года № 5263. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 28.09.2017 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах на русском языке слово "Хобдинского" заменено словом "Кобдинского", текст на казахском языке не меняется постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 28.09.2017 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қобда ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 5 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылы 8 ақпанда № 5263 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Тақырыбы қазақ тілінде жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 28.09.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде "Хобдинского" сөзі "Кобдинского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 28.09.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год по Кобдинскому району.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қобда аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қобда ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерi бекiтiлсiн.

Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 28.09.2017 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Кулова
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима района Б. Кулов
Утвержден постановлением
акимата Кобдинского района

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 28.09.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Құловқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м. а. Б. Құлов
Қобда ауданы әкімдігінің

от 12 января 2017 года № 5
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Кобдинскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кобдинского района Актюбинской области от 28.09.2017 № 230 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения /район, город/
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с не полным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с не полным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Шұғыла" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"

12 қаңтар 2017 жылы № 5
қаулысымен бекітілді
Қобда ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын және ата-ана төлемақысының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 28.09.2017 № 230 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы /аудан, қала/
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыла" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

130
-
-
-
-
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
50
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад в селе "Калиновка" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
30
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Каусар" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
50
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балақай" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
30
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айгөлек" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Арай" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Болашақ" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
30
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбұлақ" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Кұлагер" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұрлы болашақ" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
150
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Гаухар" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
50
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Еркетай" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования"
25
продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц /тенге/
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с не полным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с не полным днем пребывания самостоятельный
расположенных в городской местности
-
-
-
-
расположенных в сельской местности

130
-
-
-
-
2
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
3
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калиновка" ауылындағы бөбек жайы " мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
4
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Каусар" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
5
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балақай" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
6
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
7
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
8
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Арай" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
9
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
10
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Болашақ" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
11
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балбұлақ" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
12
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құлагер" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
13
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрлы болашақ" бала бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық әсіпорыны
200
14
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гаухар" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
15
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еркетай" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
16
"Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" бөбек жайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері /теңге/
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік ағын-орталықтар
қалалық жердегі орналасқан
-
-
-
-
ауылдық жердегі орналасқан