Мәртөк ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 24 қазандағы № 4 "Мәртөк ауылы көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 5517 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Мәртөк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауылдық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2009 жылғы 24 қазандағы № 4 "Мәртөк ауылы көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-8-100 тіркелген, 2009 жылғы 18 қарашадағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі "ҚР жергілікті мемлекеттік басқару" сөздері "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк ауылдық округінің әкімі М.Ауелбеков

О внесении изменений в решение акима Мартукского сельского округа от 24 октября 2009 года № 4 "Мәртөк ауылы көшелеріне атау беру туралы"
Решение акима Мартукского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 12 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июня 2017 года № 5517
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Мартукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мартукского сельского округа на казахском языке от 24 октября 2009 года № 4 "Мәртөк ауылы көшелеріне атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-8-100, опубликованное 18 ноября 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения:
в преамбуле указанного решения слова "ҚР жергілікті мемлекеттік басқару" заменить словами "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мартукского сельского округа М.Ауелбеков