О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017–2019 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 8 сентября 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 сентября 2017 года № 5653. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении бюджета Темирского района на 2017 – 2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Темір") следующие изменения:
в заголовке, по всему тексту указанного решения слова "бюджета Темирского района", "бюджет Темирского района", "в бюджет района" заменить словами "Темирского районного бюджета", "Темирский районный бюджет", "в районный бюджет";
в пункте 1:
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "314 027,4" заменить цифрами "314 500,9", в том числе по:
бюджетным кредитам цифры "331 849,4" заменить цифрами "332 322,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "– 346 581,3" заменить цифрами "– 347 054,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "346 581,3" заменить цифрами "347 054,8";
в пункте 9:
цифры "34 035" заменить цифрами "34 508,5";
заголовок приложения 1 изложить в следующей новой редакции:
"Темирский районный бюджет на 2017 год";
заголовок приложения 2 изложить в следующей новой редакции:
"Темирский районный бюджет на 2018 год";
заголовок приложения 3 изложить в следующей новой редакции:
"Темирский районный бюджет на 2019 год".

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 140 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қыркүйекте № 5653 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017 – 2019 жылдарға арналған Темір ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауында, бүкіл мәтіні бойынша "Темір ауданының бюджетін", "Темір ауданының бюджеті", "ауданның бюджетіне" сөздері "Темір аудандық бюджетін", "Темір аудандық бюджеті", "аудандық бюджетіне" сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақта:
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "314 027,4" сандары "314 500,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "331 849,4" сандары "332 322,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "– 346 581,3" сандары "– 347 054,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "346 581,3" сандары "347 054,8" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"34 035" сандары "34 508,5" сандарымен ауыстырылсын;
1 – қосымшаның атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған Темір аудандық бюджеті";
2 – қосымшаның атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған Темір аудандық бюджеті";
3 – қосымшаның атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"2019 жылға арналған Темір аудандық бюджеті".