О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2017–2019 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 20 ноября 2017 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2017 года № 5707. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2017–2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 100 585,3" заменить цифрами "5 050 752,1", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "3 108 589" заменить цифрами "3 082 589";
неналоговым поступлениям цифры "93 811" заменить цифрами "93 870,3";
поступлениям от продажи основного капитала цифры "15 600" заменить цифрами "11 600";
поступлениям трансфертов цифры "1 882 585,3" заменить цифрами "1 862 692,8";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 133 139,2" заменить цифрами "5 082 829,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "314 500,9" заменить цифрами "552 325", в том числе по:
бюджетным кредитам цифры "332 322,9" заменить цифрами "570 147";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "- 347 054,8" заменить цифрами "- 584 402,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "347 054,8" заменить цифрами "584 402,8";
в пункте 5:
цифры "297 813" заменить цифрами "535 161";
в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры "6 574" заменить цифрами "5 270";
в четвертом абзаце:
цифры "14 898" заменить цифрами "18 038";
в пункте 8:
цифры "171 761" заменить цифрами "169 816";
в пункте 10:
во втором абзаце:
цифры "59 127" заменить цифрами "51 733";
в третьем абзаце:
цифры "33 955" заменить цифрами "32 444";
в четвертом абзаце:
цифры "162 070" заменить цифрами "152 337";
в шестом абзаце:
цифры "8 000" заменить цифрами "5 102";
в седьмом абзаце:
цифры "110 512" заменить цифрами "110 491,5";
в восьмом абзаце:

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 143 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5707 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 "2017–2019 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "5 100 585,3" сандары "5 050 752,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "3 108 589" сандары "3 082 589" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "93 811" сандары "93 870,3" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер "15 600" сандары "11 600" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "1 882 585,3" сандары "1 862 692,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "5 133 139,2" сандары "5 082 829,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу "314 500,9" сандары "552 325" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "332 322,9" сандары "570 147" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "-347 054,8" сандары "-584 402,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "347 054,8" сандары "584 402,8" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"297 813" сандары "535 161" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"6 574" сандары "5 270" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"14 898" сандары "18 038" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"171 761" сандары "169 816" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
екінші абзацта:
"59 127" сандары "51 733" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"33 955" сандары "32 444" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"162 070" сандары "152 337" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"8 000" сандары "5 102" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"110 512" сандары "110 491,5" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:

цифры "19 555" заменить цифрами "26 314";
в девятом абзаце:
цифры "12 986" заменить цифрами "8 000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"19 555" сандары "26 314" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"12 986" сандары "8 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Темирского районного маслихата
Секретарь Темирского районного маслихата
Т.ОСПАНОВ Б.ИЗБАСОВ
Приложение 1 к решению районного маслихата от 20 ноября 2017 года № 143
Приложение 1 к решению районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 56
Темирский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Т.ОСПАНОВ Б.ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 қарашадағы № 143 шешіміне 1 – қосымша
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 56 шешіміне 1– қосымша
2017 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер