Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 85 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5320 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 05.03.2021 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 382, 387 баптарына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 20 шілдедегі № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-140 тіркелген, 2010 жылы 8 қыркүйекте "Шалқар" газетінде жарияланған) қазақ тіліндегі шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің атауында, мәтінінде және қосымшасындағы "ставкасын", "ставкалары", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемесін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы,
Шалқар аудандық мәслихатының
хатшысы
С. Бигеев

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2017 года № 5320. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2021 года № 19
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 05.03.2021 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, статьями 382, 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение на казахском языке Шалкарского районного маслихата от 20 июля 2010 года № 210 "Жер салығының базалық ставкасын белгілеу туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-140, опубликованное 8 сентября 2010 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в заголовке, тексте и в приложении решения на государственном языке слова "ставкасын", "ставкалары", "ставкасы" заменить словами "мөлшерлемесін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
Секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев