О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 26 октября 2017 года № 24-121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 ноября 2017 года № 4364
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы" от 9 декабря 2016 года № 11-54 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликован 5 января 2017 года в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу") следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 333 123 617 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 42 438 401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 709 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 41 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 287 933 998 тысяча тенге;
2) затраты 327 062 923 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8 762 723 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 13 244 893 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 4 482 170 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 8 000 273 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 8 000 273 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 702 302 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 702 302 тысяча тенге.";
"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются Карасайскому району в размере 70% в районный бюджет, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 11:
цифры "3 530 307" заменить на цифры "3 530 306";
в пункте 15:
цифры "308 733" заменить на цифры "329 351";
в пункте 16:
цифры "11 748 765" заменить на цифры "14 522 538";
в пункте 17:
цифры "813 395" заменить на цифры "864 635".

Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы № 24-121 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 10 қарашада № 4364 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 333 123 617 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 42 438 401 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 709 718 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 41 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 287 933 998 мың теңге;
2) шығындар 327 062 923 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 8 762 723 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 13 244 893 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4 482 170 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 8 000 273 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 8 000 273 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 702 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 702 302 мың теңге.";
"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер Қарасай ауданының аудандық бюджетіне 70% мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
11-тармақтағы:
"3 530 307" саны "3 530 306" санына ауыстырылсын;
15-тармақтағы:
"308 733" саны "329 351" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"11 748 765" саны "14 522 538" санына ауыстырылсын;
17-тармақтағы:
"813 395" саны "864 635" санына ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Р. Ибраимова
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Ибраимова
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

Приложение к решению маслихата Алматинской области от "26" октября 2017 года №24-121 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата№11-54 "Об областном от 9 декабря 2016 года бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алматинского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №11-54 "Об областном бюджете Алматинской области на 2017-2019 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы

Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы "26" қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24-121 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы "Алматы облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 11-54 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2017 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

3 056 654
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
594 576
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 353 026
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
233 785
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
424 577
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
450 690
261
Управление образования области
648 597
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
571 955
037
Социальная реабилитация
76 642
271
Управление строительства области
5 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
5 000
2
Социальная помощь
701 865
256
Управление координации занятости и социальных программ области
701 865
003
Социальная поддержка инвалидов
701 865
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 102 935
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 999 848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 121
007
Капитальные расходы государственного органа
5 180
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
90 487
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 054
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 921 812
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 513
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

3 056 654
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
594 576
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 353 026
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233 785
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
424 577
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
450 690
261
Облыстың білім басқармасы
648 597
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
571 955
037
Әлеуметтік сауықтандыру
76 642
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
5 000
2
Әлеуметтiк көмек
701 865
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
701 865
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
701 865
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 102 935
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 999 848
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 121
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 180
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
90 487
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 054
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 921 812
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 513
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

335 240
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
204 330
005
Капитальные расходы государственных органов
9 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121 410
273
Управление культуры, архивов и документации области
697 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
59 354
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
462 361
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
175 622
283
Управление по вопросам молодежной политики области
513 155
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
39 682
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
473 473
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
10 596 878
1
Топливо и энергетика
1 749 195
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 749 195
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 316 474
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
432 721
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
8 847 683
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 847 683
071
Развитие газотранспортной системы
8 847 683
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 995 374
1
Сельское хозяйство
28 937 602
255
Управление сельского хозяйства области
25 735 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
121 559
002
Поддержка семеноводства
995 241
003
Капитальные расходы государственных органов
10 216
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
464 126
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
132 798
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 963 585
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них

335 240
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
204 330
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121 410
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
697 337
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 354
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
462 361
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
175 622
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
513 155
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
39 682
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
473 473
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
10 596 878
1
Отын және энергетика
1 749 195
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 749 195
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 316 474
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
432 721
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
8 847 683
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 847 683
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
8 847 683
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 995 374
1
Ауыл шаруашылығы
28 937 602
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 735 035
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 559
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
995 241
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 216
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
464 126
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
132 798
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 963 585
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу

12 061
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
86 324
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
326 725
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
50 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 253
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 257 476
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
165 784
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 554 022
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
11 886 213
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
71 400
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
23 535
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
901 425
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
149 862
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
487 808
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
8 850
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 332
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17 280
271
Управление строительства области
898 704
020
Развитие объектов сельского хозяйства
898 704
719
Управление ветеринарии области
2 303 863
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

12 061
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
86 324
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
326 725
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
50 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 253
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 257 476
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
165 784
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 554 022
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
11 886 213
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
71 400
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
23 535
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
901 425
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
149 862
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
487 808
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
8 850
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
16 332
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 280
271
Облыстың құрылыс басқармасы
898 704
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
898 704
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 303 863
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 572 558
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 007 546
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
4 007 546
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 026 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
33 614
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
22 626
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 646 665
9
Прочие
2 565 012
120
Аппарат акима области
336 836
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
336 836
257
Управление финансов области
864 635
012
Резерв местного исполнительного органа области
864 635
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
743 335
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
743 335
261
Управление образования области
98 231
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
98 231
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
196 776
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
111 551
003
Капитальные расходы государственного органа
18 425
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
25 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41 800
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
325 199
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

6 572 558
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 007 546
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
4 007 546
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 026 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
33 614
028
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
22 626
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 646 665
9
Басқалар
2 565 012
120
Облыс әкімінің аппараты
336 836
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
336 836
257
Облыстың қаржы басқармасы
864 635
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
864 635
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
743 335
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
743 335
261
Облыстың білім басқармасы
98 231
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
98 231
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
196 776
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 551
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 425
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
25 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 800
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
325 199
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері