О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 8 июня 2017 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июня 2017 года № 4230
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы" от 14 декабря 2016 года № 67 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4048, опубликован 13 января 2017 года в газете "Талдыкорган") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 29421697 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2549194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 313356 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 139579 тысяч тенге;
поступления трансфертов 26419568 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7118759 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 7355974 тысячи тенге;
субвенции 11944835 тысяч тенге;
2) затраты 30767964 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1697197 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1701192 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3995 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3043464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3043464 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".

Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 101 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 маусымда № 4230 болып тіркелді
ЖОБА
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 67 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4048 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Талдықорған" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29421697 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2549194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 313356 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 139579 мың теңге;
трансферттер түсімі 26419568 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7118759 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 7355974 мың теңге;
субвенциялар 11944835 мың теңге;
2) шығындар 30767964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1697197 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1701192 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3995 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3043464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3043464 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Талдыкорганского
городского маслихата Ж. Нурлыбаева
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата К. Булдыбаев
рты на разви
тие 12097995
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" июня 2017 года № 101 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"

5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Ж. Нұрлыбаева
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы К. Булдыбаев
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы "8" маусымдағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 101 шешіміне 1-қосымша

452
Отдел финансов района (города областного значения)
52852
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3995
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
48857
Приложение 2 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" июня 2017 года № 101 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Приложение 4 утвержденное решением Талдыкорганского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 67 "О бюджете города Талдыкорган на 2017-2019 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Всего
43332
1
Еркинский сельский округ
24832
2
Отенайский сельский округ
18500

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
52852
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3995
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
48857
Талдықорған қалалық 2017 жылғы "8" маусымдағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 101 шешіміне 2-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 67 шешімімен бекітілген 4-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Барлығы
43332
1
Еркін ауылдық округі
24832
2
Өтенай ауылдық округі
18500