Об изменении границ (черт) населенных пунктов Карасайского района
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 18-5 и постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 17 августа 2017 года № 652. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2017 года № 4330
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Карасайского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Карасайского района изменить согласно прилагаемым схематическим картам:
1) изменить границу (черту) села Ушконыр Ушконырского сельского округа на 21,9852 гектаров, установив новые границы села Ушконыр общей площадью 903,37 гектаров;
2) изменить границу (черту) села Шалкар Жандосовского сельского округа на 6,15 гектаров, установив новые границы села Шалкар общей площадью 206,15 гектаров;
3) по Айтейскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Айтей на 200,678 гектаров, установив новые границы села Айтей общей площадью 692,532 гектаров;
изменить границу (черту) села Кумарал на 22,146 гектаров, установив новые границы села Кумарал общей площадью 47,601 гектаров;
4) по Райымбекскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Булакты на 4,00 гектаров, установив новые границы села Булакты общей площадью 124,0 гектаров;
изменить границу (черту) села Кыргауылды на 19,81 гектара, установив новые границы села Кыргауылды общей площадью 386,8 гектаров;
5) по Елтайскому сельскому округу:
изменить границу (черту) села Кокозек на 9,0 гектаров, установив новые границы села Кокозек общей площадью 274,8 гектаров;
изменить границу (черту) села Исаев на 193 гектаров, установив новые границы села Исаев общей площадью 632,5 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Карасайского районного маслихата и постановления акимата Карасайского района возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По сельскому хозяйству, озеленению, торговле, охране окружающей среды, экологии, рационального использования земель и природных ресурсов" и на заместителя акима Карасайского района Джапарова Максута Рамазановича.
3. Настоящее совместное решения Карасайского районного маслихата и постановление акимата Карасайского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Карасайского
районного маслихата А. Кошкимбаев
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата К. Баяманов
Аким Карасайского района М. Бигельдиев

Қарасай ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 18-5 шешімі және Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы17 тамыздағы № 652 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 қыркүйекте № 4330 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданының елді мекендерінің шекаралары (шектері) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Үшқоңыр ауылдық округіндегі Үшқоңыр ауылының шекарасы (шегі) 21,9852 гектарға өзгертіліп, Үшқоңыр ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 903,37 гектар болып белгіленсін;
2) Жандосов ауылдық округіндегі Шалқар ауылының шекарасы (шегі) 6,15 гектарға өзгертіліп, Шалқар ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 206,15 гектар болып белгіленсін;
3) Әйтей ауылдық округі бойынша:
Әйтей ауылының шекарасы (шегі) 200,678 гектарға өзгертіліп, Әйтей ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 692,532 гектар болып белгіленсін;
Құмарал ауылының шекарасы (шегі) 22,146 гектарға өзгертіліп, Құмарал ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 47,601 гектар болып белгіленсін;
4) Райымбек ауылдық округі бойынша:
Бұлақты ауылының шекарасы (шегі) 4,00 гектарға өзгертіліп, Бұлақты ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 124,0 гектар болып белгіленсін;
Қырғауылды ауылының шекарасы (шегі) 19,81 гектарға өзгертіліп, Қырғауылды ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 386,8 гектар болып белгіленсін;
5) Елтай ауылдық округі бойынша:
Көкөзек ауылының шекарасы (шегі) 9,0 гектарға өзгертіліп, Көкөзек ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 274,8 гектар болып белгіленсін;
Исаев ауылының шекарасы (шегі) 193 гектарға өзгертіліп, Исаев ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 632,5 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі мен Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылауды Қарасай аудандық мәслихатының "Ауылшаруашылығы, көгалдандыру, сауда, қоршаған ортаны қорғау, экология, жерді және табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына және Қарасай ауданы әкімінің орынбасары Джапаров Мақсұт Рамазанұлына жүктелсін.
3. Осы бірлескен Қарасай аудандық мәслихатының шешімі мен Қарасай ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы А. Көшкімбаев
Қарасай аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ. Баяманов
Қарасай ауданының әкімі М. Бигельдиев