"Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки Талгарского района"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 17 августа 2017 года № 17-96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 сентября 2017 года № 4332.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Талгарского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Талгарского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Дюсебаев
Секретарь районного
маслихата Ж. Енкебайулы

"Талғар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы"
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 тамыздағы № 17-96 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 22 қыркүйекте № 4332 болып тіркелді.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Талғар ауданының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық даму, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Дюсебаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы

Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "17" августа 2017 года № 17-96
Проект (схема) зонирования земель Талгарского района
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 28.09.2022 № 32-104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к решению Талгарского районного маслихата от "17" августа 2017 года № 17-96
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки Талгарского района

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы "17" тамыздағы № 17-96 шешіміне 1-қосымша
Талғар ауданы жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 28.09.2022 № 32-104 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы "17" тамыздағы № 17-96 шешіміне 2-қосымша
Талғар ауданының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi