О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2017 года № 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 декабря 2017 года № 3642.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и согласно решения Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 950 637 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 625 487 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 585 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 250 874 тысяч тенге;
2) затраты – 13 088 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 020 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 53 424 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 404 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -173 586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 173 586 тысяч тенге:
поступления займов – 53 424 тысяч тенге;
погашение займов – 13 734 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 133 896 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12.03.2018 № 24-3 (вводится в действие с 01.01. 2018); от 22.05.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01. 2018); от 06.09.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01. 2018); от 23.11.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01. 2018); от 11.12.2018 № 33-2 (вводится в действие с 01.01. 2018).
2. Принять во внимание, что размер бюджетных субвенции на 2018 год из областного бюджета районному бюджету составляет 7 025 592 тысяч тенге.
3. Установить объем бюджетных субвенции из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа в сумме 448 501 тысяч тенге, в том числе:
Ассинский аульный округ – 36 239 тысяч тенге;
Айшабибинский аульный округ – 27 912 тысяч тенге;
Акбастауский аульный округ – 32 540 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 3642 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 18-3 шешіміне сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 950 637 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 625 487 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 585 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 250 874 мың теңге;
2) шығындар – 13 088 203 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 020 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 53 424 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 404 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -173 586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173 586 мың теңге;
қарыздар түсімі – 53 424 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 734 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 133 896 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 24-3 (01.01.2018 бастап қолданылады); 22.05.2018 № 26-2 (01.01.2018 бастап қолданылады); 06.09.2018 № 29-2 (01.01.2018 бастап қолданылады); 23.11.2018 № 31-2 (01.01.2018 бастап қолданылады); 11.12.2018 № 33-2 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.
2. 2018 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция мөлшері 7 025 592 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2018 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 448 501 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аса ауылдық округі – 36 239 мың теңге;
Айшабибі ауылдық округі – 27 912 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі – 32 540 мың теңге;

Акбулымский аульный округ – 20 631 тысяч тенге;
Бесагашский аульный округ – 41 777 тысяч тенге;
Гродиковский аульный округ – 21 940 тысяч тенге;
Жамбылский аульный округ – 23 884 тысяч тенге;
Каройский аульный округ – 21 069 тысяч тенге;
Кзылкайнарский аульный округ – 31 846 тысяч тенге;
Каратобинский аульный округ – 30 445 тысяч тенге;
Каракемирский аульный округ – 38 308 тысяч тенге;
Колькайнарский аульный округ – 43 388 тысяч тенге;
Орнекский аульный округ – 41 699 тысяч тенге;
Пионерский аульный округ – 23 323 тысяч тенге;
Полаткощинский аульный округ – 13 500 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2018-2020 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организации социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.
5. В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2018-2020 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 503, 504, 505, 506 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12.03.2018 № 24-3 (вводится в действие с 01.01. 2018).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2018 год в размере – 0 тысяч тенге согласно приложению 6.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2018 год, реализуемых за счет местного и республиканского бюджета согласно приложению 6.
9. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2018 год согласно приложению 7.
10. Объем трансфертов органам местного самоуправления на 2018 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.

Ақбұлым ауылдық округі – 20 631 мың теңге;
Бесағаш ауылдық округі – 41 777 мың теңге;
Гродиково ауылдық округі – 21 940 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 23 884 мың теңге;
Қарой ауылдық округі – 21 069 мың теңге;
Қызылқайнар ауылдық округі – 31 846 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 30 445 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 38 308 мың теңге;
Көлқайнар ауылдық округі – 43 388 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 41 699 мың теңге;
Пионер ауылдық округі – 23 323 мың теңге;
Полатқосшы ауылдық округі – 13 500 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2018-2020 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес процент мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Заңының 510 бабының 1 тармағына сәйкес 2018-2020 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 503, 504, 505, 506-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.
Ескерту. 5 - тармақ жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 24-3 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімімен.
6. 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн сатудан аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетiне түсетін түсiмдер 0 мың теңге көлемiнде 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2018 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.

11. Объем трансфертов бюджетам аульных округов на 2018 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в объеме 4 661 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22.05.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01. 2018); от 23.11.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01. 2018).

11. 2018 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
12. 2018 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерві 4 661 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 12 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 26-2 (01.01.2018 бастап қолданылады); 23.11.2018 № 31-2 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімдерімен.

13. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
14. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
О. Ботаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за №21-2 от "20" декабря 2017 года
Бюджет Жамбылского района на 2018 год

13. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2018 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Ө. Ботаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті

130099
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
130099
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
255190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
255190
464
Отдел образования района (города областного значения)
484969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
48862
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
172043
012
Капитальные расходы государственного органа
1265
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22777
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
26388
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
184932
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
867325
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264581
005
Государственная адресная социальная помощь
263718
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
863
464
Отдел образования района (города областного значения)
40745
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27260
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
13485
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484395
002
Программа занятости
262278
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24733
006
Оказание жилищной помощи
16402
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17702
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

130099
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
130099
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
255190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
255190
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
484969
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48862
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
172043
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1265
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22777
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26388
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
184932
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
867325
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264581
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
263718
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
863
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
40745
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27260
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13485
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484395
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
262278
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24733
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16402
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17702
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету

23778
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
61722
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
72506
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33743
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1936
021
Капитальные расходы государственного органа
8378
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9800
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13475
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9472
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2290172
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12820
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2663
005
Снос аварийного и ветхого жилья
10157
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1516
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1516
464
Отдел образования района (города областного значения)
319185
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
319185
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
252668
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
148972
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
103696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119194
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
119194
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1486475
005
Развитие коммунального хозяйства
34209
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

23778
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
61722
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
72506
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77604
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33743
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1936
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8378
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9800
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
13475
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9472
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2290172
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12820
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2663
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
10157
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1516
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1516
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
319185
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
319185
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
252668
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
148972
004
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
103696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119194
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
119194
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1486475
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
34209
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

210
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
220
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220
036
Развитие газотранспортной системы
220
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
291298
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
27444
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19111
006
Капитальные расходы государственного органа
8333
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34042
010
Развитие объектов сельского хозяйства
34042
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
196505
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
43686
003
Капитальные расходы государственного органа
210
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
549
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6201
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1969
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5410
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101753
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33727
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21919
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18087
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3454
007
Капитальные расходы государственного органа
378
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
11388
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11388
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
33877
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33877
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19911
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

210
09
Отын-энергетика және жер қойнауын пайдалану
220
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
220
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
291298
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
27444
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19111
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8333
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34042
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
34042
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
196505
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43686
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
210
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
549
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6201
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1969
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5410
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101753
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33727
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21919
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18087
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3454
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
378
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
11388
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11388
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
33877
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33877
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19911
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1969
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4670
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23268
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13168
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
10100
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
101753
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101753
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23150
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23150
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17150
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6000
12
Транспорт и коммуникации
129540
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3174
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
400
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
2774
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126366
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
23500
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
102866
13
Прочие
34892
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4892
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4892
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30000
15
Трансферты
715902
452
Отдел финансов района (города областного значения)

750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1969
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4670
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23268
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13168
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
10100
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
101753
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101753
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23150
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23150
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17150
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6000
12
Көлiк және коммуникация
129540
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3174
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
400
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
2774
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126366
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
23500
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
102866
13
Басқалар
34892
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4892
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4892
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30000
15
Трансферттер
715902
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение № 7 к решению
Жамбылского районного маслихата
за №21-2 от "20" декабря 2017 года
Бюджетные программы аульных округов на 2018 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 23.11.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01. 2018).
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, сельского округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственных органов"

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика және жер қойнауын пайдлану
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 7 қосымша
2018 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7 - қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.11.2018 № 31-2 (01.01.2018 бастап қолданылады) шешімімен.
Бағдарламаның атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"