Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 13 марта 2017 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 марта 2017 года № 3368. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 2 июня 2022 года № 210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жуалынского района Жамбылской области от 02.06.2022 № 210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мүгедектерге арналған жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 65 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 3368 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 02.06.2022 № 210 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚұжаттыҺ мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест в организациях Жуалынского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложения.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жуалы ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения Жуалынского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.

2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбара Кунтуовича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Н. Ергебеков
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
от 13 марта 2017 года № 65
Квоты рабочих мест в организациях Жуалынского района для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Н. Ергебеков
Жуалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 65 қаулысына қосымша
Жуалы ауданы аумағындағы ұйымдарда ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерлеріндегі квоталар

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Жуалынского района Жамбылской области от 14.06.2018 № 355 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер установленной квоты (% численности рабочих)
Установленная квота без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1" отдела образования акимата Жуалынского района Жамбылской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 14.06.2018 № 355 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Ауыр жұмыстағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, белгіленген квота саны (адам)
1
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№1 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі