О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 15 августа 2017 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2017 года № 3509
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 августа 2017 года №13-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3499) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 547 601" заменить цифрами "13 771 952";
цифры "2 072 461" заменить цифрами "2 104 839";
цифры "33 204" заменить цифрами "35 560";
цифры "64 816" заменить цифрами "68 679";
цифры "11 377 120" заменить цифрами "11 562 874";
в подпункте 2):
цифры "13 748 145" заменить цифрами "13 972 496";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 тамыздағы № 18-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 3509 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 тамыздағы №13-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3499 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 547 601" сандары "13 771 952" сандарымен ауыстырылсын;
"2 072 461" сандары "2 104 839" сандарымен ауыстырылсын;
"33 204" сандары "35 560" сандарымен ауыстырылсын;
"64 816" сандары "68 679" сандарымен ауыстырылсын;
"11 377 120" сандары "11 562 874" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 748 145" сандары "13 972 496" сандарымен ауыстырылсын.

Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Д. Сугирбай Р. Нурсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского районного
маслихата от 15 августа 2017 года
№18-3
Приложение 1
к решению Кордайского районного

Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Д. Сүгірбай Р. Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 15 тамыздағы
№18-3 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының

31527
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
455735
002
Программа занятости
198247
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
48284
006
Оказание жилищной помощи
1539
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30420
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10891
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69821
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53737
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32101
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
021
Капитальные расходы государственного органа
936
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
29632
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1264616
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
789009
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11500
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
777509
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117354
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
117354
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
535
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
535
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
334814
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
334814
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

31527
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
455735
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
198247
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
48284
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1539
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30420
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10891
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69821
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53737
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67169
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32101
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
936
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
29632
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1264616
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
789009
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11500
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
777509
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117354
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
117354
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
535
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
535
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
334814
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
334814
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі