О переименовании улиц села Кордай Кордайского сельского округа
Решение акима Кордайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3303
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Кордай Кордайского сельского округа:
улицу Алматинская – Алматы;
улицу Кордайская – Кордай;
улицу Береговая – Колтоган;
переулок Восточная – переулок Шыгыс;
улицу Дружба – Достык;
улицу Космонавтов – Гарышкерлер;
улицу Мира – Бейбитшилик;
улицу Молодежная – Жастар;
улицу Озерная – Колсай;
улицу Подгорная – Коктобе;
улицу Центральная - Орталык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского сельского округа Атшабаров М.

Қордай ауылдық округінің Қордай ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 10 ақпанда № 3303 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қордай ауылдық округінің Қордай ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Алматинская көшесі – Алматы;
Кордайская көшесі – Қордай;
Береговая көшесі – Көлтоған;
Восточная қосалқысы – Шығыс қосалқысы;
Джужба көшесі – Достық;
Космонавтов көшесі – Ғарышкерлер ;
Мира көшесі – Бейбітшілік;
Молодежная көшесі – Жастар;
Озерная көшесі – Көлсай;
Подгорная көшесі – Көктөбе;
Центральная көшесі – Орталық.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауылдық округі әкімі М. Атшабаров