О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 1 марта 2017 года № 12-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2017 года № 3343
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года № 9-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3" "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3319) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3269, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Кұлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "8 441 659" заменить цифрами "8 495 946";
цифры "2 900 000" заменить цифрами "2 654 867";
цифры "5 532 343" заменить цифрами "5 831 763";
в подпункте 2):
цифры "8 441 659" заменить цифрами "9 053 330";
в подпункте 5):
цифры "-104 993" заменить цифрами "-662 377";
в подпункте 6):
цифры "104 993" заменить цифрами "662 377";
цифры "0" заменить цифрами "557 384";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 12-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 3343 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы № 9-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 441 659" сандары "8 495 946" сандарымен ауыстырылсын;
"2 900 000" сандары "2 654 867" сандарымен ауыстырылсын;
"5 532 343" сандары "5 831 763" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 441 659" сандары "9 053 330" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-104 993" сандары "-662 377" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"104 993" сандары "662 377" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "557 384" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С. Мамырбаев Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 12-4 от 1 марта 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджет на 2017 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 4 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Мамырбаев Ш. Қосалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 1 наурыздағы
№ 12-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

14196
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
14196
464
Отдел образования района (города областного значения)
4520503
003
Общеобразовательное обучение
4309236
006
Дополнительное образование для детей
211267
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
103880
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
103880
464
Отдел образования района (города областного значения)
333202
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17359
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
15000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
120000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14982
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1622
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
142229
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
635493
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213927
005
Государственная адресная социальная помощь
5013
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
157344
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
51570
464
Отдел образования района (города областного значения)
1676
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1676
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
357339
002
Программа занятости
203921
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28951
006
Оказание жилищной помощи
4020
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22454
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4901
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37499
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

14196
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
14196
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4520503
003
Жалпы білім беру
4309236
006
Балаларға қосымша білім беру
211267
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
103880
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
103880
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
333202
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17359
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
15000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
120000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14982
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1622
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
142229
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
635493
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213927
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5013
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
157344
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
51570
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1676
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1676
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
357339
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
203921
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28951
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4020
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22454
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4901
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37499
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

от 23 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2017 год
Функционалльная группа
Администратор бюджетных программ
программа
наименование
07
жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустойство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм иинформационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Приложение 3 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 12-4 от 1 марта 2017 года
Приложение 7 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы на 2017 год по сельским округам района Т. Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 1 наурыздағы
№ 12-4 шешіміне 2 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі