О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 12 апреля 2017 года № 14-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3395
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2017 года № 10-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3" "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3376) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3269, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Кұлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "8 495 946" заменить цифрами "8 507 875";
цифры "2 654 867" заменить цифрами "2 656 567";
цифры "3 266" заменить цифрами "6 866";
цифры "6 050" заменить цифрами "1 050";
цифры "5831763" заменить цифрами "5 843 692";
в подпункте 2):
цифры "9 053 330" заменить цифрами "9 065 259";

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 14-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3395 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 10-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 495 946" сандары "8 507 875" сандарымен ауыстырылсын;
"2 654 867" сандары "2 656 567" сандарымен ауыстырылсын;
"3 266" сандары "6 866" сандарымен ауыстырылсын;
"6 050" сандары "1 050" сандарымен ауыстырылсын;
"5 831 763" сандары "5 843 692" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 053 330" сандары "9 065 259" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
З. Оразалиева Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 14-4 от 12 апреля 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджет на 2017 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
З. Оразалиева Ш. Қосалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 12 сәуірдегі
№ 14-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

17533
8
Используемые остатки бюджетных средств
557384
01
Остатки бюджетных средств
557384
1
Свободные остатки бюджетных средств
557384
Свободные остатки бюджетных средств
557384
Приложение 3 к решению маслихата
района Т. Рыскулова № 14-4
от 12 апреля 2017 года
Приложение 7 к решению маслихата
района Т. Рыскулова № 11-5
от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы на 2017 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"

17533
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
557384
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
557384
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
557384
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
557384
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 12 сәуірдегі
№ 14-4 шешіміне 3 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 7 қосымша
2017 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 ""Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі