Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 января 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 февраля 2017 года № 3321
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2017 жылға пробация қызмеінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас босандығынан айыру орындарынан босаылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 10 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 ақпанда № 3321 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 9) статьи 7 "О занятости населения" от 6 апреля 2016 года и со статьями 18, 168 Уголовно-исполнительного Кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению к данному постановлению, также поощрять физических и юридических лиц, их трудоустраивающих.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 7 бабы 9) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18, 168 баптарына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін, сондай-ақ оларды жұмысқа орналастыратын жеке және заңды тұлғалар көтермеленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Таласского района от 29 октября 2013 года № 523 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2051, опубликовано 30 ноября 2013 года № 114 (9422) в газете "Талас тынысы").

2. Талас ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қазандағы № 523 "Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2051 болып тіркелген, 2013 жылдың 30 қарашасында № 114 (9422) "Талас тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Таласского района" обеспечить занятость лиц, состоящих на учете службы пробации, а также освобожденным из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в соответствии с установленной квотой.

3. "Талас ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды белгіленген квотаға сәйкес жұмыспен қамтысын.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садубаева Кадырбека Рыскулбековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 10 от 30 января 2017 года
Перечень организаций в которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2017 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество квотированных рабочих мест
Коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многопрофильное предприятие "Игілік" акимата Таласского района"

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кадырбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
30 қаңтар 2017 жылғы
№ 10 қаулысына қосымша
2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
"Талас ауданы әкімдігінің "Игілік" көпсалалы кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық кәсіпорыны