Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории микрорайона "Жетысу" города Шу
Решение акима города Шу Шуского района Жамбылской области от 10 января 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 января 2017 года № 3292
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора Шуского района от 01 ноября 2016 года за №383 аким города РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантиной зоны с введением карантинного режима на территории микрорайона "Жетысу" города Шу, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупно рогатых скотов.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима города Шу Назаркулова Нурлан Капаровича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шу Б. Тургунбаев
Лист согласования к решению акима города Шу №8 от 10 января 2017 года "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории микрорайона "Жетысу" города Шу".
"СОГЛАСОВАНО"
"Государственное учреждение отдел внутренных
дел Шуского района департамента внутренних дел
Жамбылской области"
Начальник Ш.Жапабаев
_______________ 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Республики Казахстан Министерство
Сельского хозяйство государственное учреждение
Шуская районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Начальник С.Тансыков
_______________ 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Шуское районное управление по защите прав потребителей
агенство Республики Казахстан по защите прав потребителей
по Шускому району
Начальник М.Болотин
_______________ 2017 год

Шу қаласының "Жетісу" ықшам ауданы аумағына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Шу қаласы әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 3292 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақтан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына сәйкес және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2016 жылғы 01 қарашадағы №383 ұсынысы негізінде қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу ауданы Шу қаласы "Жетісу" ықшам ауданы аумағында мүйізді ірі қара табынына қарасан ауруының анықталуына байланысты Шу қаласы "Жетісу" ықшам ауданының аумағына карантин іс-шараларын енгізе отырып, ветеринарлық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шу қаласы әкімі аппаратының бас маманы Назарқұлов Нұрлан Қапарұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шу қаласының әкімі Б. Тұрғынбаев
Шу қаласы әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Шу қаласының "Жетісу" ықшам ауданы аумағына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 8 шешіміне келісім парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер Департаментінің
Шу аудандық Ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығы
Ш. Жапабаев
_______________ 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің
Шу аудандық аумақтық инспекциясы
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Таңсықов
_______________ 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің
Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Департаментінің "Шу ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Болотин
_______________ 2017 жыл