Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции
Постановление акимата Карагандинской области от 30 мая 2017 года № 32/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2017 года № 4277. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23 мая 2019 года № 31/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 23.05.2019 № 31/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12-6) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и приказа Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 446 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 "Об утверждении Правил субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 2 ноября 2016 года № 14384, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 14 ноября 2016 года) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норматив субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 5 мая 2015 года № 20/01 "Об утверждении норматива субсидий закупаемой сельскохозяйственной продукции" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 мая 2015 года № 3189, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 18 мая 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 мая 2015 года № 68-69 (21819-21820) и "Орталық Қазақстан" от 14 мая 2015 года № 78-79 (21964)).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление акимата Карагандинской области "Об утверждении норматива субсидий на единицу закупаемой сельскохозяйственной продукции" вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложению
к постановлению акимата Карагандинской области

Сатып алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерінің бірлігіне субсидия нормативін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 32/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 4277 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 23 мамырдағы № 31/01 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 23.05.2019 № 31/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабы 2 тармағының 12-6) тармақшасына және "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 446 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылы 2 қарашада № 14384 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес сатып алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерінің бірлігіне субсидия нормативі бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 20/01 "Сатып алынатын ауылшаруашылық өнімдерінің субсидиялар нормативін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 8 мамырда № 3189 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 18 мамырда, "Индустриальная Караганда" 2015 жылғы 14 мамырдағы № 68-69 (21819-21820) және "Орталық Қазақстан" 2015 жылғы 14 мамырдағы № 78-79 (21964) газеттерінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы Қарағанды облысы әкімдігінің "Сатып алынатын ауыл шаруашылығы өнімдерінің бірлігіне субсидия нормативін бекіту туралы" қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің