О внесении изменений и дополнений в решение VIII сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017 - 2019 годы"
Решение X сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2017 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4223
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VІІІ сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017–2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4104, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 14 января 2016 года № 2 (835), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 641 923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 727 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 903 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 260 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 905 673 тысяч тенге;
2) затраты – 2 651 263 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 340 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 340 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 8-1:
"8-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между поселками города Каражал на 2017 год, согласно приложению 9 настоящего решения.";
3) приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;

Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VІІІ сессиясының № 70 "2017 - 2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы X сессиясының № 100 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4223 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының № 70 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4104 нөмерімен тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда № 2 (835) "Қазыналы өңір" газетінде, 2017 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 641 923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 727 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 260 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 905 673 мың теңге;
2) шығындар – 2 651 263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 9 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 340 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 340 мың теңге.";
2) 8-1 тармақпен толықтырылсын:
"8-1. 2017 жылға жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің Қаражал қаласының кенттері арасында бөлінуі осы шешімге 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 6, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;