О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 112 "О городском бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 10 апреля 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4227
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 112 "О городском бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4085, опубликовано в № 2 (2243) газеты "Шарайна" от 13 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 756 521 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 323 437 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 740 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 410 344 тысячи тенге;
2) затраты – 21 372 673 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 616 152 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 616 152 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 616 152 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2017 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджета в сумме 879 307 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 11 215 622 тысячи тенге;
3) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 1 503 592 тысячи тенге.";

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 112 "2017 - 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 148 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 4227 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 112 "2017 – 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4085 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы 2 (2243) нөмірінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 25 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 756 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 323 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 740 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17 410 344 мың теңге;
2) шығындар – 21 372 673 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 616 152 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 616 152 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 616 152 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығындарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 879 307 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 11 215 622 мың теңге сомасында;
3) облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 1 503 592 мың теңге сомасында.";

13 598 521
целевые текущие трансферты
879 307
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
9 815
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
10 565
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
4 476
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
500
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 400
на создание цифровой образовательной инфраструктуры
9 799
на укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
10 000
на проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
808 492
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям
10 095
на оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
165
на развитие:
12 719 214
за счет республиканского бюджета

13 598 521
ағымдағы нысаналы трансферттер
879 307
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
9 815
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
10 565
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
4 476
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
500
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы еңбек нарығын дамытуға бағытталған ісшараларды іске асыруға
15 400
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
9 799
материалдық-техникалық базаны нығайтуға және білім беру нысандарына жөндеу жүргізуге
10 000
автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа
жөндеуден өткізуге
808 492
еңбек нарығындағы қажетті мамандықтар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға
10 095
вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
165
дамуға:
12 719 214
республикалық бюджет есебінен