Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по городу Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 16 февраля 2017 года № 08/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2017 года № 4170
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2017 год, финансируемых за счет средств местного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 28 июля 2016 года № 30/04, зарегистрированное Департаментом юстиции Карагандинской области 10 августа 2016 года № 3930 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Сарани".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Блок М.Е.

2017 жылға арналған Саран қаласының мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 08/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 4170 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2017 жылға арналған Саран қаласының мектепке дейінгі ұйымдарының мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "2016 жылға арналған Саран қаласының мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері туралы" Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 10 тамызында № 3930 тіркелген Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 30/04 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Блокқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Сарани
М. Кожухов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от "16" февраля 2017 года
№ 08/01
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2017 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц до 3-х лет (тенге)

4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
М. Кожухов
Саран қаласы әкімдігінің
2017 жылғы " 16 " ақпандағы
№ 08/01 қаулысына
қосымша
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, 2017 жылға арналған Саран қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/р
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері 3 жасқа дейін (теңге)