О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 октября 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2017 года № 6003. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672, опубликовано 24 декабря 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 630 158,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 217 033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 034 818,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 711,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 370 595,2 тысяч тенге;
2) затраты – 175 087 551,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 300 025,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 11 258 356,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 958 331,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 979 917,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 979 917,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства –0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 737 334,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 737 334,9 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 15) нового содержания:
"15) компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов бюджетов Аральского, Казалинского и Сырдарьинского районов.";
пункт 6 дополнить подпунктом 14) нового содержания:
"14) увеличение уставного капитала юридических лиц.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 140 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 6003 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5672 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 24 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 630 158,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 217 033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 034 818,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 711,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 370 595,2 мың теңге;
2) шығындар – 175 087 551,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 300 025,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 11 258 356,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 958 331,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 979 917,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 979 917,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 737 334,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 737 334,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) Арал, Қазалы және Сырдария аудандары бюджеттерінің жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеу.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 15 сессии Кызылординского
областного маслихата
Ж. Нурымбетов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению 15 сессии Кызылординского областного маслихата от "24" октября 2017 года № 140
Приложение 1 к решению 10 сессии Кызылординского областного маслихата от "12" декабря 2016 года № 71
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
15-сессиясының төрағасы
Ж. Нұрымбетов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы "24" қазандағы 15-сессиясының № 140 шешіміне қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы "12" желтоқсандағы 10-сессиясының № 71 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 405 592,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 778 098,0
029
Методическая работа
83 958,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
408 323,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
137 394,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
320 542,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 192 222,3
285
Управление физической культуры и спорта области
2 580 447,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 271 501,5
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
308 946,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 954 556,5
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
38 675,3
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 171 862,3
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 644 018,9
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
100 000,0
05
Здравоохранение
25 117 618,7
253
Управление здравоохранения области
19 624 563,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
174 545,9
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
39 222,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
428 281,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 802,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
272 029,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

17 091,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 405 592,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 778 098,0
029
Әдістемелік жұмыс
83 958,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
408 323,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 394,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
320 542,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 192 222,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 580 447,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 271 501,5
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
308 946,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 954 556,5
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
38 675,3
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 171 862,3
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 644 018,9
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000,0
05
Денсаулық сақтау
25 117 618,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 624 563,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 545,9
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 222,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
428 281,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
141 802,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
272 029,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

6 027 878,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 311 935,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 292,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 338 057,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
36 949,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 332,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
342 621,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
269 639,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
112 060,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
517 320,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
511 021,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 791 666,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 401,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 051 662,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
8 601,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
182 884,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
782 003,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 493 054,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 493 054,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 448 217,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 159 923,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 146,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

6 027 878,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 311 935,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 292,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 338 057,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
36 949,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 332,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
342 621,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
269 639,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
112 060,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
517 320,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
511 021,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 791 666,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 401,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 051 662,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
8 601,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
182 884,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
782 003,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 493 054,8
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 493 054,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 448 217,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 159 923,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 146,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

290 315,0
003
Социальная поддержка инвалидов
313 140,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
798 324,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
551 662,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
380 934,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
209 741,4
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
956 802,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
273 856,2
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
158 528,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
132 388,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 380,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63 523,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
856 727,2
261
Управление образования области
190 868,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
141 766,0
037
Социальная реабилитация
49 102,0
263
Управление внутренней политики области
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

290 315,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
313 140,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
798 324,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
551 662,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
380 934,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
209 741,4
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
956 802,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273 856,2
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
158 528,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132 388,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 380,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63 523,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
856 727,2
261
Облыстың білім басқармасы
190 868,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
141 766,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 102,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

25 032,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 987,8
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 987,8
295
Управление по контролю в сфере труда области
67 406,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 406,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 500 216,2
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 981 615,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
108 615,5
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
570 863,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 201 185,9
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 455 724,0
038
Развитие коммунального хозяйства
1 584 005,6
047
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
60 600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 513 094,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
487 526,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 518 600,6
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 098 778,1
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
272 743,9
030
Развитие коммунального хозяйства
30 676,7
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 116 401,9
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 302 578,9
263
Управление внутренней политики области

25 032,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 987,8
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 987,8
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
67 406,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
67 406,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 500 216,2
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 981 615,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 615,5
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
570 863,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 201 185,9
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 455 724,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 584 005,6
047
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 513 094,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
487 526,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 518 600,6
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 098 778,1
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
272 743,9
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
30 676,7
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 116 401,9
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 302 578,9
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

307 371,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 722 555,7
251
Управление земельных отношений области
43 406,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
43 406,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 353 528,3
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
90 205,3
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
49 672,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
22 968,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
746 971,0
006
Охрана животного мира
2 841,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
832 396,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 032,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
522 540,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
11 903,0
255
Управление сельского хозяйства области
9 014 721,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
134 347,0
002
Поддержка семеноводства
489 250,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
161 102,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 883,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 734 301,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 367,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
200 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)

307 371,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 722 555,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
43 406,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 406,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 353 528,3
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 205,3
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
49 672,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 968,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
746 971,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
2 841,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
832 396,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 032,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
522 540,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
11 903,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
9 014 721,5
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 347,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
489 250,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
161 102,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 883,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 734 301,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 367,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
200 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау

1 615 248,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
19 421,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 486 852,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 878 537,5
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
3 400,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
635 442,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
17 700,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 700,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 850,0
719
Управление ветеринарии области
252 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45 022,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 294,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
204 660,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 923,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 923,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
331 504,5
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
266 482,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
124 179,8
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
5 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
137 302,4
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
65 022,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля

1 615 248,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
19 421,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 486 852,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 878 537,5
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
3 400,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
635 442,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
17 700,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 700,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
50 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 850,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
252 976,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 022,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 294,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
204 660,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 923,9
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 923,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
331 504,5
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
266 482,2
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 179,8
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
137 302,4
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
65 022,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

110 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
539 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
6 747,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
130 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
6 000,0
14
Обслуживание долга
16 573,0
257
Управление финансов области
16 573,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
9 335,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7 238,0
15
Трансферты
62 225 165,1
257
Управление финансов области
62 225 165,1
007
Субвенции
61 489 726,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
251 714,9
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
10 241,3
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
473 482,9
3. Чистое бюджетное кредитование
7 300 025,0
Бюджетные кредиты
11 258 356,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
210 000,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
210 000,0
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
210 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 051 074,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 787 007,0
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 043 907,0
048
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 743 100,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
264 067,5
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
264 067,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 913 385,0
10
255
Управление сельского хозяйства области
3 913 385,0
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 827 680,0
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

110 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
539 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 747,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
6 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16 573,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 573,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
9 335,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7 238,0
15
Трансферттер
62 225 165,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
62 225 165,1
007
Субвенциялар
61 489 726,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
251 714,9
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
10 241,3
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
473 482,9
3. Таза бюджеттік кредиттеу
7 300 025,0
Бюджеттік кредиттер
11 258 356,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
210 000,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
210 000,0
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
210 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 051 074,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 787 007,0
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
3 043 907,0
048
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
2 743 100,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
264 067,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
264 067,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 913 385,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 913 385,0
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 827 680,0
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру