О городском бюджете на 2018-2020 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 124-19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 декабря 2017 года № 6093. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 731 921,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 370 315,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 385 909,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 299 878,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 675 818,9 тысяч тенге;
2) затраты – 42 963 376,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 553,9 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 96 117,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 564,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 350 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 350 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2 341 991,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -2 341 991,8 тысяч тенге;
поступление займов – 3 677 584,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 172 634,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 14.12.2018 № 198-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2018 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 70 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 9 597 093 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 6 650,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 14.12.2018 № 198-33/2 (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 6093 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 731 921,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 370 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 385 909,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 299 878,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 675 818,9 мың теңге;
2) шығындар – 42 963 376,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 117,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 564,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 350 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 350 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 341 991,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -2 341 991,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 677 584,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 172 634,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2018 № 198-33/2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 70 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 70 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 70 пайыз.
3. 2018 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9 597 093 мың теңге болып көзделсін.
4. Жергілікті атқарушы органның резерві 6 650,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 14.12.2018 № 198-33/2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

5. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2018-2020 годы по бюджетным программам сельского округа Талсуат согласно приложениям 4, 5 и 6.
6. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9.
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год согласно приложению 10.
8. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2018 год в объеме 1 073 264 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 340 209 тысяч тенге;
Поселок Белкол 90 752 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 78 042 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 226 084 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 148 459 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 50 708 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 45 287 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 93 723 тысяч тенге.
9. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2019 год в объеме 1 053 185 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 341 132 тысяч тенге;
Поселок Белкол 91 457 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 69 086 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 228 395 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 149 766 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 41 889 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 46 201 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 85 259 тысяч тенге.
10. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2020 год в объеме 1 062 402 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 342 231 тысяч тенге;
Поселок Белкол 92 250 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 69 834 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 230 634 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 151 221 тысяч тенге;
Сельский округ Карауылтобе 42 755 тысяч тенге;

5. Талсуат ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2018-2020 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. 2018-2020 жылдарға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдары Талсуат ауылдық округіне трансферттер 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2018 жылға арналған субвенция көлемі 1 073 264 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 340 209 мың теңге;
Белкөл кенті 90 752 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 78 042 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 226 084 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 148 459 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 50 708 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 45 287 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 93 723 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
9. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған субвенция көлемі 1 053 185 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 341 132 мың теңге;
Белкөл кенті 91 457 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 69 086 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 228 395 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 149 766 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 41 889 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 46 201 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 85 259 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
10. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған субвенция көлемі 1 062 402 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 342 231 мың теңге;
Белкөл кенті 92 250 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 69 834 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 230 634 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 151 221 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 42 755 мың теңге;

Сельский округ Кызылозек 47 043 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 86 434 тысяч тенге.
10-1. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота возвратить 7 855 тысяч тенге с бюджета города Кызылорда в областной бюджет.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Кызылординского городского маслихата от 20.02.2018 № 135-21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).

Қызылөзек ауылдық округі 47 043 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 86 434 мың теңге.
сомасында белгіленсін.
10-1. Қызылорда қаласы бюджетінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 7 855 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды – Қызылорда қалалық мәслихатының 20.02.2018 № 135-21/1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

38 145,2
9
Прочие услуги в области образования
1 235 936,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 235 936,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
34 082,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
80 098,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
590 604,0
012
Капитальные расходы государственного органа
56 649,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
103 918,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 052,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
74 600,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
294 933,1
05
Здравоохранение
48,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
48,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
48,0
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
48,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 776 817,3
1
Социальное обеспечение
812 931,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
755 211,0
005
Государственная адресная социальная помощь
755 211,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 720,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
57 720,9
2
Социальная помощь
1 696 021,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 604 296,9
002
Программа занятости
497 126,3
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 571,0
006
Оказание жилищной помощи
218 691,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
380 003,9
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

38 145,2
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 235 936,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 235 936,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 082,0
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
80 098,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
590 604,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
56 649,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
103 918,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 052,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
74 600,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
294 933,1
05
Денсаулық сақтау
48,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
48,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
48,0
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
48,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 776 817,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
812 931,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
755 211,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
755 211,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 720,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
57 720,9
2
Әлеуметтiк көмек
1 696 021,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 604 296,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
497 126,3
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 571,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
218 691,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
380 003,9
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

490,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 022,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
62 697,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74 671,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
44 596,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
240 560,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55 867,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 725,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 725,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
267 863,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
265 522,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
109 129,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 278,0
021
Капитальные расходы государственного органа
790,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
148 446,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
879,0
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 341,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 341,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 280 836,1
1
Жилищное хозяйство
7 841 986,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 272 871,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 663 812,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 609 059,4
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 569 115,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда

490,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 022,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
62 697,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
74 671,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
44 596,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
240 560,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55 867,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 725,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 725,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
267 863,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
265 522,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 129,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 278,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
790,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
148 446,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
879,0
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 341,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 341,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 280 836,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 841 986,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 272 871,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 663 812,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 609 059,4
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 569 115,0
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

Приложение 10 к решению Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2017 года № 124-19/1
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2018 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

Қызылорда қалалық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру