О повышении базовых ставок земельного налога
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 февраля 2017 года № 87. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 28 марта 2017 года № 5771. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2018 года № 188
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10.04.2018 № 188 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Казалинскому району на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" на основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение Казалиского районного маслихата от 20 октября 2014 года № 251 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4785, опубликовано в районной газете "Тұран- Қазалы" от 8 ноября 2014 года в номерах 99-100-101).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2017 № 135 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Председатель внеочередной
ХІІ сессии районного маслихата Т. Алипбаев
Секретарь районного маслихата К. Назымбеков

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 87 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5771 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 10.04.2018 № 188 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 1-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен Қазалы ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелері 50 (елу) пайызға жоғарылатылсын.
2. Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қазандағы № 251 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4785 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран-Қазалы" газетінің 2014 жылғы 8 қарашадағы 99-100-101 нөмірлерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылысын.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 03.11.2017 № 135 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХІІ сессиясының төрағасы: Т. Әліпбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: К. Назымбеков