Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 497. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июля 2017 года № 5897. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19 марта 2018 года № 678
Сноска. Утратило силу постановлением Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 19.03.2018 № 678 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 497 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 5897 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 678 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 19.03.2018 № 678 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кармакшинского района от 2 сентября 2016 года № 321 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5601, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 16 сентября 2016 года № 76, информационно-правовой системе "Әділет" от 27 сентября 2016 года).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № 321 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5601 тіркелген, "Қармақшы таңы" газетінде 2016 жылғы 27 қыркүйегінде № 76, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 27 қыркүйегінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармашинского района Б. Накипова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района С. Макашов
Приложение 1 к постановлению
акимата Кармакшинского района
от "15" июня 2017 года №497
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Перечень организаций
списочный численность работников
(%) квоты от списочного численности работников
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и состоящих на учете службы пробации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достык жер МК"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "15" маусымдағы
№ 497 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Достық жер МК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі