О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 4 октября 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 октября 2017 года № 5999. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5689, опубликовано 28 января 2017 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 02 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 133 410,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 180 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 171,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 141 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 922 478,4 тысяч тенге;
2) затраты – 7 180 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 244 573 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323 333 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 760 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 494 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 12 494 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -304 275,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
304 275,7 тысяч тенге;
поступление займов – 323 333 тысяч тенге;
погашение займов – 84 341 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 65 283,7 тысяч тенге.”;

“2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 қазандағы № 16-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 5999 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5689 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 28 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2017 жылғы 02 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 133 410,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 180 619 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 171,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 141 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 922 478,4 мың теңге;
2) шығындар –7 180 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 244 573 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 323 333 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 78 760 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12 494 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 12 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -304 275,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-304 275,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 323 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 84 341 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-65 283,7 мың теңге.”;

дополнить пунктом 10-2 следующего содержания:
“10-2. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 24 мая 2017 года №99 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 6 января 2017 года №4 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №9-1 “О бюджете района на 2017-2019 годы” в бюджет района на 2017 год из обласного бюджета предусмотрены текущие целевые трансферты на обеспечение общеобразовательных школ дополнительными кабинетами физики в размере 4 097 тысяч тенге и на оказание социальной помощи студентам из числа семей социально-уязвимых слоев населения обучающимся по востребованным в регионе специальностям в размере 3 374 тысяч тенге.”;

мынадай мазмұндағы 10-2-тармақпен толықтырылсын:
“10-2. “2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №9-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №4 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы №99 қаулысымен, 2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен жалпы білім беретін мектептерді қосымша физика кабинеттерімен қамтамасыз етуге 4 097 мың теңге көлемінде және өңірге қажет мамандықтар бойынша білім алатын әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан шыққан студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 3 374 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін.”;

приложения 1, 4, 5, 8, 11, 16, 17 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 16 сессии
Жалагашского районного маслихата,
секретарь районного маслихата
ЕСПАНОВ М.
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” октября 2017 года №16-2
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Бюджет района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 11, 16, 17-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
16-сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
М. ЕСПАНОВ
2017 жылғы “04” қазандағы №16-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

24520
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24520
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
267300,6
004
Программа занятости
101372
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21192
007
Оказание жилищной помощи
3200
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
156
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3492
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40825,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39247
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30767,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27049
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17002
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
277
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16725
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
648581
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10000
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5434
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5434
467
Отдел строительства района (города областного значения)
551931
058
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
551931
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
81216
008
Освещение улиц населенных пунктов
27495
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
721
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
50000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
636368,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

24520
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24520
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
267300,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101372
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21192
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
3200
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған
азаматтарды әлеуметтiк қолдау
156
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3492
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
40825,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39247
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30767,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27049
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
17002
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
277
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16725
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
648581
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10000
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5434
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5434
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
551931
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
551931
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
81216
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
27495
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
721
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
50000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
636368,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты

1339
13
Аппарат акима сельского округа Жанадария
252
14
Аппарат акима сельского округа Мырзабай ахун
556
15
Аппарат акима сельского округа Жанаталап
497
Всего
48367
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” октября 2017 года №16-2
Приложение 11 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Целевые текущие трансферты выделенные из областного бюджета в бюджет района на 2017 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
451329,4
На обеспечение кабинетами “Робототехники”
16771
На обеспечение предметных кабинетов физики общеобразовательных школ
16388
На приобретение компьютеров общеобразовательных школ
10169
На обеспечение школьными партами общеобразовательных школ
4890
На единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
181,6
На социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны
13409,8
На оказание социальной помощи обучающимся в высших учебных заведениях по востребованным в регионе специальностям из числа социально уязвимых групп населения
15640
На социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
7624
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2208
На приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
529
На подготовку документации объектов водного хозяйства
96076
На капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры
191043
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26400
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
50000
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
50000
Приложение 6 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” октября 2017 года №16-2
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
307488,1
Государственные услуги общего характера
33432,6
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3039
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
11259,6
Капитальные расходы государственного органа

1339
13
Жаңадария ауылдық округі әкімі аппараты
252
14
Мырзабай ахун ауылдық округі әкімі аппараты
556
15
Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппараты
497
Барлығы
48367
2017 жылғы “04” қазандағы №16-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 5-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 11-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
451329,4
Мектептерде “Робототехника” кабинеттерімен қамтамасыз етуге
16771
Жалпы бiлiм беретін мектептерді қосымша физика кабинеттерімен қамтамасыз етуге
16388
Жалпы бiлiм беретін мектептерді компьютерлермен қамтамасыз етуге
10169
Жалпы бiлiм беретін мектептерді парталармен жаңартуға
4890
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке
181,6
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға
13409,8
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарындағы отбасылар санынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
15640
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге
7624
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
2208
Қалалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға
529
Су шаруашылығы нысандарының құжаттарын дайындауға
96076
Көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге
191043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға
26400
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
50000
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
50000
2017 жылғы “04” қазандағы №16-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 6-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
(мың теңге)
Барлығы
307488,1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
33432,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3039
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11259,6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

2372
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7356
Капитальные расходы государственного органа
200
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
390
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
1756
Капитальные расходы государственного органа
1500
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
695
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
616
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1561
Капитальные расходы государственного органа
2388
Оборона
31166,6
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10988
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
20178,6
Образование
95630
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
5194
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
13989
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
460
Общеобразовательное обучение
8625
Дополнительное образование для детей
755
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для
государственных учреждений образования района (города областного значения)
34436
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32171
Социальная помощь и социальное обеспечение
16448
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
Обеспечение деятельности центров занятости населения
483
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
13965
Жилищно-коммунальное хозяйство
18070
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
4660
Освещение улиц населенных пунктов
410
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
43347,6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
2487
Поддержка культурно-досуговой работы
6643
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

2372
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7356
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
390
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1756
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
695
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
616
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1561
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2388
Қорғаныс
31166,6
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10988
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
20178,6
Бiлiм беру
95630
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
5194
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
13989
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту обьектілерін салу және реканструкциялау
460
Жалпы бiлiм беру
8625
Балаларға қосымша бiлiм беру
755
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
34436
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32171
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16448
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
483
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
13965
Тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық
18070
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4660
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
410
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3000
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
43347,6
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
2487
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
6643
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

11611
Функционирование районных (городских) библиотек
80
Услуги по проведению государственной информационной политики
1500
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000,6
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7046
Капитальные расходы государственного органа
1780
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18089
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
54
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2147
Проведение противоэпизоотических мероприятий
9032
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
856
Транспорт и коммуникации
22395
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22395
Прочие
26907
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
12873
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14034
Трансферты
2002,3
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1333
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
118,3
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
551
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “04” октября 2017 года №16-2
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “23” декабря 2016 года №9-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2017 год
Наименование
Всего,
тысяч тенге
Расходы
244707,8
Государственные услуги общего характера
26964
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
250
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4561
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1100
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим

11611
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
80
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000,6
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7046
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1780
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
200
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18089
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2147
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
9032
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
856
Көлiк және коммуникация
22395
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22395
Басқалар
26907
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12873
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14034
Трансферттер
2002,3
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
1333
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
118,3
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
551
2017 жылғы “04” қазандағы №16-2 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 7-қосымша
2016 жылғы “23” желтоқсандағы №9-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Барлығы
244707,8
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
26964
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
250
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4561
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1100
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу

564
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
1353
Развитие объектов государственных органов
18147
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
989
Оборона
6388
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6388
Образование
56859
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1221
Общеобразовательное обучение
32171
Дополнительное образование для детей
2538
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
179
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13897
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6853
Социальная помощь и социальное обеспечение
27369,8
Государственная адресная социальная помощь
1494
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6440
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
720
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18615,8
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
100
Жилищно-коммунальное хозяйство
12716
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
9896
Освещение улиц населенных пунктов
2670
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
24254
Поддержка культурно-досуговой работы
521
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10079
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
350
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
1304
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17582
Развитие объектов сельского хозяйства
6000
Организация санитарного убоя больных животных

564
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1353
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
18147
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
989
Қорғаныс
6388
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6388
Бiлiм беру
56859
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1221
Жалпы білім беру
32171
Балаларға қосымша бiлiм беру
2538
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реконструкциялау
179
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13897
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6853
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
27369,8
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1494
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
6440
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
720
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18615,8
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
100
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
12716
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9896
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2670
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
24254
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
521
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10079
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
1304
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17582
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6000
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру

2200
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6420
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2027
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
935
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6142
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6142
Транспорт и коммуникации
38622
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4450
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
34172
Прочие
25720
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
24948
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
772
Трансферты
551
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
551
Прочие
1540
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1540

2200
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6420
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2027
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
935
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6142
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6142
Көлік және коммуникация
38622
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4450
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
34172
Басқалар
25720
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24948
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
772
Трансферттер
551
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
551
Басқалар
1540
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1540