О бюджетах поселка Жалагаш и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2017 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2018 года № 6118. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 703 122,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 641 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 665 241,2 тысяч тенге;
2) расходы – 703 122,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год предусмотрен в сумме 353 264 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-1. Учесть, что в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 150 000 тысяч тенге на средний ремонт автомобильных дорог, 672 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 16 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-3. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 17 к настоящему решению.

2018–2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 6118 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 703 122,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 665 241,2 мың теңге;
2) шығыстар – 703 122,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 353 264 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен автомобиль жолдарын орташа жөндеуге 150 000 мың теңге, білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 672,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-2. 2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 16-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-3. 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 17-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
1-4. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год согласно приложению 18 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет сельского округа Аккум на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 761,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 252 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 87 459,4 тысяч тенге;
2) расходы – 88 761,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год предусмотрены в сумме 85 363 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из районного бюджета выделены целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому и 448 тысяч тенге на ремонт отопительной системы здания сельского клуба.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2-2. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год согласно приложению 19 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
2-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.

Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. 2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 18-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –88 761,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 87 459,4 мың теңге;
2) шығыстар – 88 761,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 85 363 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-1. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге 925 мың теңге және ауылдық клуб ғимаратының жылу жүйесін жөндеуге 448 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімінің 19-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-3. Аққұм ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2-4. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год согласно приложению 21 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 646,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 913 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 96 633,4 тысяч тенге;
2) расходы – 98 646,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
7) учесть, что субвенции выделенные в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год предусмотрены в сумме 93 399 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 22 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3-3. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 23 к настоящему решению.

Ескерту. Шешім 2-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-4. 2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 21-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 2-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 646,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 913 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі –96 633,4 мың теңге;
2) шығыстар –98 646,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 93 399 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. Бұқарбай батыр ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 22қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-3. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 23-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
3-4. Утвердить перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год согласно приложению 24 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет сельского округа Енбек на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 004 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 271 тысяч тенге;
2) расходы – 51 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год предусмотрен в сумме 46 516 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
4-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год из районного бюджета выделены целевые трансферты в размере 925 тысяч тенге на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
4-2. Утвердить целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Енбек на 2018 год согласно приложению 20 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить бюджет сельского округа Мадениет на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 504,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-4. 2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі осы шешімнің 24-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2018-2020 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –51 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 004 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0;
трансферттер түсімі – 50 271 мың теңге;
2) шығыстар – 51 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенция көлемі 46 516 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-1. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсетуге 925 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-2. 2018 жылға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімнің 20-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018-2020 жылдарға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 504,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 70 928,4 тысяч тенге;
2) расходы – 72 504,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0;
7) учесть, что размер субвенции в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год предусмотрены в сумме 62 308 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
5-1. Учесть, что в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 134,4 тысяч тенге на обеспечение цифровой инфраструктурой общеобразовательных школ.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
5-2. Утвердить распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год согласно приложению 25 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
5-3. Учесть, что в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год из областного бюджета выделены текущие целевые трансферты в размере 3 089 тысяч тенге на обеспечение отоплением объекта культуры и 969 тысяч тенге на содержание вновь введенных объектов образования.

трансферттер түсімі – 70 928,4 мың теңге;
2) шығыстар – 72 504,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0;
бюджеттік кредиттер- 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0;
қаржы активтерін сатып алу-0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)-0;
7) 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 62 308 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-1. Мәдениет ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз етуге 134,4 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-2. 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу осы шешімнің 25-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-3. 2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен мәдениет нысанын жылумен қамтамасыз етуге 3 089 мың теңге көлемінде және жаңа іске қосылған білім беру нысанын ұстап тұруға 969 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-3 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 20 сессии
Жалагашского районного маслихата
БЕКЖАНОВ А.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.
Приложение 1 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Бюджет поселка Жалагаш на 2018 год

Ескерту. Шешім 5-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
20-сессиясының төрағасы
А. БЕКЖАНОВ
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. ЕСПАНОВ
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 1қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджеті

19151
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
19151
04
Образование
25349
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
25349
004
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
25349
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1587
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1587
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1587
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1823
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1823
008
Освещение улиц населенных пунктов
687
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
454
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
682
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
10470
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10470
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
10470
13
Прочие
3000
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3000
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3000
Дефицит (профицит) бюджета
0
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 16 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет поселка Жалагаш на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 16 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
200 672
Средний ремонт автомобильных дорог
200000
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
672
Приложение 17 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 17 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
120 345,2
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

19151
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19151
04
Бiлiм беру
25349
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
25349
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
25349
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1587
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1587
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1587
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
1823
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1823
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
687
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
454
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
682
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
10470
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
10470
006
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
10470
13
Басқалар
3000
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
3000
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
3000
Бюджет тапшылығы (профициті )
0
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 16қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кентінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Ескерту. Шешім 16-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4;
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
200672
Автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
200000
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
672
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 17қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 17-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
120345,2
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

739,2
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
8419
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
106995
Капитальные расходы государственного органа
690
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3502
Приложение 18 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень сокращенных расходов по бюджетным программам бюджета поселка Жалагаш на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 18 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
51845
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4307
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
1315
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
44774
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1161
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
119
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
169
Приложение 19 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Целевые текущие трансферты выделенные из районного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 19 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 28.03.2018 № 22-4; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Барлығы
1982
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
992
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65

739,2
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
8419
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
106995
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3502
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 18қосымша
2018 жылға арналған Жалағаш кенті бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 18-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы мың теңге
Барлығы
51845
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4307
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1315
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
44774
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
1161
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
119
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
169
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 19қосымша
2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 19-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 22-4; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
1982
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
925
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
992
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65

4295
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
270
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
925
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
300
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2800
Приложение 21 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Аккум на 2018 год

4295
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
270
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
925
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
300
Ведомостволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2800
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 21-қосымша
2018 жылға арналған Аққұм ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу

Сноска. Решение дополнено приложением 21 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
134,4
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
134,4
Приложение 22 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 22 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, (тысяч тенге)
Всего
134,4
На обеспечение общеобразовательных школ области цифровой инфраструктурой
134,4
Приложение 23 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета на сельского округа Бухарбай батыр 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 23 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

Ескерту. Шешім 21-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
134,4
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
134,4
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 22-қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Ескерту. Шешім 22-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
134,4
Білім беру нысандарын цифрлық білім беру инфрақұрылымымен қамтамасыз ету
134,4
2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 23-қосымша
2018 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округі бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Ескерту. Шешім 23-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

Приложение 25 к решению Жалагашского районного маслихата от “26” декабря 2017 года №20-1
Распределение целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет сельского округа Мадениет на 2018 год
Сноска. Решение дополнено приложением 25 в соответствии с решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 24.07.2018 № 26-1; в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2018 № 33-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего

2017 жылғы “26” желтоқсандағы №20-1 Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне 25 қосымша
2018 жылға арналған Мәдениет ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
Ескерту. Шешім 25-қосымшамен толықтырылды- Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 24.07.2018 № 26-1; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.12.2018 № 33-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы