О признании утратившим силу решения акима сельского округа имени М. Шаменова от 14 декабря 2016 года № 8 "Об определении мест выпаса животных"
Решение акима сельского округа М. Шаменов Жалагашского района Кызылординской области от 15 мая 2017 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2017 года № 5853
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким сельского округа имени М.Шаменова РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени М.Шаменова от 14 декабря 2016 года № 8 "Об определении мест выпаса животных" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5682 от 27 декабря 2016 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 декабря 2016 года и в газете "Жалағаш жаршысы" от 7 января 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа имени М.Шаменова Г. Сулейменов

“Мал жаятын орындарды айқындау туралы” М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы №8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы М. Шәменов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 мамырда № 5853 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес М.Шәменов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “Мал жаятын орындарды айқындау туралы” М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5682 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және "Жалағаш жаршысы" газетінде 2017 жылы 7 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Шәменов атындағы ауылдық
округінің әкімі Ғ. Сүлейменов