О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима села Бейнеу Бейнеуского района Мангистауской области от 1 июня 2017 года № 1145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 июля 2017 года № 3386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Бейнеу и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 9 ноября 2016 года, аким села Бейнеу РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Бейнеу, расположенные на юге улицы Балхаш, следующие наименования:
первой улице-имя Калмурата Сабырбаева;
второй улице-наименование Шеркала;
третьей улице-наименование Желтау;
четвертой улице-наименование Карабулак;
пятой улице – наименование Уланак.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Бейнеу" (Канатов Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима села Бейнеу Калдыкараева С.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Ж.Оспанов

Атаусыз көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы Бейнеу ауылы әкімінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 1145 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 3386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бейнеу ауылы халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 9 қарашадағы қорытындысының негізінде, Бейнеу ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу ауылындағы Балқаш көшесінің оңтүстігінде орналасқан атаусыз көшелерге келесідей атаулар берілсін:
бірінші көшеге–Қалмұрат Сабырбаев есімі;
екінші көшеге–Шерқала атауы;
үшінші көшеге–Желтау атауы;
төртінші көшеге–Қарабұлақ атауы;
бесінші көшеге - Ұланақ атауы.
2. "Бейнеу ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Қанатов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауылы әкімінің орынбасары С.Қалдығараевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Ж.Оспанов