О внесении изменений в решение маслихата от 10 июня 2011 года № 390 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ зон земель города Лисаковска"
Решение маслихата Костанайской области от 15 марта 2017 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 апреля 2017 года № 7011. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 106
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27.12.2023 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 390 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ зон земель города Лисаковска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3764, опубликовано 2 июля 2011 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки города Лисаковска";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить границы оценочных зон земель города Лисаковска согласно приложению 2 к настоящему решению.";
заголовок приложения 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции:
"Границы оценочных зон земель города Лисаковска".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ахметов
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление
земельных отношений
акимата Костанайской области"
__________________ Н. Абдуов

Мәслихаттың 2011 жылғы 10 маусымдағы № 390 "Лисаков қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін және жер аймақтары шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 131 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 7011 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 27.12.2023 № 106 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексiнiң 11-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 390 "Лисаков қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін және жер аймақтары шекараларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3764 тіркелген, 2011 жылғы 2 шілдеде "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес Лисаков қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының тақырыбы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Лисаков қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ахметов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің
жер қатынастары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Н. Абдуов