О бюджете поселка Качар на 2018-2020 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 22 декабря 2017 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7479.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Качар на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 232330,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25619,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1176,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 195335,3 тысяч тенге;
2) затраты – 232330,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 07.03.2018 № 231 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.12.2018 № 309 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2018 год составляют 174574,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2018 год составляют 0 тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель восьмой очередной
сессии городского маслихата Р. Исмухамбетов
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Качар
______________________ Ж. Жильгильдин
22.12.2017 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
___________________________ З. Жигунова
22.12.2017 г.
Приложение 1
к решению маслихата

Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 193 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7479 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232330,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25619,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11376,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195335,3 мың теңге;
2) шығындар – 232330,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 07.03.2018 № 231 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2018 № 309 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған Рудный қаласының қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 174574,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Қашар кентінің бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 0 теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың сегізінші
кезекті сессиясының төрағасы Р. Исмухамбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қашар кентінің әкімі
________________ Ж. Жильгильдин
22.12.2017 ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
22.12.2017 ж.
Мәслихаттың