О внесении изменений в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 30 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 января 2018 года № 7486. Утратило силу - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 17 июля 2020 года № 545
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 17.07.2020 № 545 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 июня 2016 года № 30 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6530, опубликовано 20 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденных указанным решением:
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Собрания, митинги, шествия, пикеты и демонстрации прекращаются по требованию представителя акимата Костанайского района в случаях когда:
1) не было подано заявление;
2) нарушен порядок их проведения, предусмотренный статьями 7, 8 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республики Казахстан".";
приложения 1, 2 к Правилам о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата
С. Есментаев
Секретарь
Костанайского районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел внутренней
политики" акимата
Костанайского района
__________________ А. Суинова
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 213
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
Наименование населенного пункта
Места проведения собраний и митингов
1
поселок Затобольск
Площадь по улице Заречной
2
поселок Затобольск
Площадь на пересечении улиц Строительная и Механизаторов
Приложение 2
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года № 213
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршруты проведения шествий и демонстраций
Наименование населенного пункта
Маршруты проведения шествий и демонстраций
1
поселок Затобольск
улица Механизаторов - улица Заречная (от начала улицы Целинной вдоль улицы Механизаторов с переходом на улицу Заречную)
2
поселок Затобольск
улица Строительная - улица Механизаторов (от пересечения улицы Калабаева и микрорайона "Водник" до пересечения улиц Строительная и Механизаторов

Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 213 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 7486 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 шілдедегі № 545 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 17.07.2020 № 545 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 6 маусымдағы № 30 "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6530 тіркелген, 2016 жылғы 20 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларында:
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар егер:
1) өтiнiш берiлмеген болса;
2) оларды өткiзу кезiнде "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 8-баптарында көзделген тәртiп бұзылған жағдайда Қостанай ауданының әкімдігі өкілінің талап етуі бойынша тоқтатылады.";
Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзуді қосымша реттеу туралы қағидаларына 1, 2-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы
С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ А. Суинова
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 213 шешіміне 1-қосымша
Жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына 1-қосымша
Жиналыстар мен митингілер өткізу орындары
Елді мекеннің атауы
Жиналыстар мен митингілер өткізу орындары
1
Затобол кенті
Заречная көшесі бойындағы алаң
2
Затобол кенті
Строительная және Механизаторов көшелерінің қиылысындағы алаң
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 213 шешіміне 2-қосымша
Жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына 2-қосымша
Шерулер және демонстрациялар өткізу маршруттары
Елді мекеннің атауы
Шерулер және демонстрациялар өткiзу маршруттары
1
Затобол кенті
Механизаторов көшесі - Заречная көшесі (Целинная көшесінің басынан бастап Механизаторов көшесі бойынан Заречная көшесіне өтумен)
2
Затобол кенті
Строительная көшесі - Механизаторов көшесі (Калабаев көшесі мен "Водник" шағын ауданының қиылысынан Строительная және Механизаторов көшелерінің қиылысына дейін)