О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 65 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 24 октября 2017 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 ноября 2017 года № 7284
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 65 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6791, опубликовано 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2518154,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 640791,6 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 76544,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7543,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1793276,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2694182,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -40758,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13600,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54359,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135269,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135269,0 тысячи тенге;
поступления займов – 13600,5 тысяч тенге;
погашение займов – 54359,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176027,9 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 2500,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
Г. Батуринец
Секретарь
районного маслихата
К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
________________ А. Толпакова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
__________________ А. Вилямов
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2017 года № 116
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 65
Бюджет Сарыкольского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 65 "Сарыкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 116 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 7284 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 65 "Сарыкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6791 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2518154,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 640791,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 76544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7543,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –1793276,1 мың теңге;
2) шығындар – 2694182,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -40758,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 13600,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54359,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -135269,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 135269,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 13600,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 54359,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 176027,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органның 2017 жылға арналған резерві 2500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Г. Батуринец
Аудандық
мәслихат хатшысы
К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Толпакова
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Вилямов
Мәслихаттың
2017 жылғы 24 қазандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 65 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кірістер