Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 2 октября 2017 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2017 года № 7264
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 қазандағы № 281 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қазанда № 7264 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы, 1-тармағының 2-тармақшасына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в разрезе организаций на 2018 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Б. Утеулин
Приложение
к постановлению акимата

1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау әлеуметтік мәселелері жөніндегі аудан әкімнің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудан әкімі Б. Өтеулин
Әкімдіктің