О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2015 года № 212/7 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан"
Постановление акимата Павлодарской области от 12 мая 2017 года № 123/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 июня 2017 года № 5529. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26 февраля 2018 года № 66/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26.02.2018 № 66/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 17 июля 2015 года № 212/7 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 4675, опубликовано 11 сентября 2015 года в газете "Регион. kz") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции, текст на русском языке не меняется:
"1. Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" қоса берілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.";
регламент государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 212/7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 123/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 5529 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 66/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.02.2018 № 66/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен сон қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 212/7 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4675 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Регион.kz" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"1. "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" қоса берілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының ресми жариялануын;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Арынову А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "12" мая 2017 года № 123/3
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "17" июля 2015 года № 212/7
Регламент государственной услуги
"Принятие Республикой Казахстан прав
на имущество негосударственных юридических лиц
и физических лиц по договору дарения в порядке,
определяемом Правительством Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление финансов Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя, осуществляющих функции в сфере учета коммунального имущества.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - договор дарения и акт приема-передачи имущества (передаточный акт) согласно приложении к стандарту государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан", утвержденного приказом Министра финансов Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 285 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере учета государственного имущества" (далее - Стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление пакета документов услугополучателем, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность и последовательность ее выполнения, в том числе этапы прохождения процедур (действий).
Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә.А. Арыноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "12" мамыр
№ 123/3 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "17" шілдедегі
№ 212/7 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың
мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан
Республикасының Үкіметі белгіленген тәртіппен Қазақстан
Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру (функцияларына коммуналдық мүлікті есепке алу көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.) көрсетілетін қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" № 285 бұйрығымен бекітілген "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) қосымшаларына сәйкес сыйға тарту шарты және мүліктің қабылдау-беру актісі (табыстау актісі).
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны - қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті алушының ұсынуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы және реттілігі, соның ішінде рәсімдерінің (іс-қимылдың) өту кезеңдері.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:

1) сдача пакета документов услугополучателем услугодателю - 3 (три) месяца;
сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы и регистрирует и выдает копию обращения услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) - 15 (пятнадцать)минут;
руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы руководителю структурного подразделения - 2 (два) календарных дня;
руководитель структурного подразделения рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю для исполнения - 2 (два) календарных дня;
ответственный исполнитель услугодателя после получения обращения услугополучателя проверяет документы и уведомляет об имеющемся предложении государственные учреждения, финансируемые из областного бюджета, или местные исполнительные органы городов и районов Павлодарской области (далее - Государственные органы) для предоставлении заключения о необходимости или (отсутствия необходимости) приобретения государством прав на имущество по договору дарения, либо, в соответствии с пунктом 9-1 Стандарта, готовит мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю - 7 (семь) календарных дней;
государственные органы со дня получения уведомления готовят заключения онеобходимости (отсутствии необходимости) приобретения государством прав наимущество по договору дарения и направляют услугодателю - 20 (двадцать) календарных дней;
в случае представления государственными органами заключений о необходимости принятия имущества в государственную собственность ответственный исполнитель услугодателя разрабатывает проект постановления акимата области и согласовывает со всеми заинтересованными государственными органами, членами акимата области и направляет на подписание акиму области - 20 (двадцать) календарных дней;
после принятия постановления акимата области между услугополучателем и государственным органом заключается договор дарения по форме 1 согласно приложению Стандарта - 15 (пятнадцать) календарных дней;
при принятии в государственную собственность имущества оформляется акт приема-передачи имущества (передаточный акт) по форме 3 согласно приложению Стандарта - 14 (четырнадцать) календарных дней;
после подписания акта приема-передачи ответственный исполнитель услугодателя направляет письмо услугополучателю об оказании государственной услуги - 5 (пять) календарных дней.
В случае представления государственными органами заключения об отсутствии необходимости приобретения имущества в государственную собственность ответственный исполнитель услугодателя со дня получения соответствующего заключения направляет услугополучателю отказ в принятии имущества в государственную собственность в письменном виде - 5 (пять) календарных дней.

1) көрсетілетін қызметті алушымен көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасының тапсырылуы - 3 (үш) ай;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды және тіркейді және тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған көрсетілетін қызметті алушының өтінішінің көшірмесін береді - 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және құрылымдық бөлімшенің басшысына жібереді - 2 (екі) күнтізбелік күн;
құрылымдық бөлімшенің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыға орындау үшін жібереді - 2 (екі) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін алғаннан кейін құжаттарды тексереді және сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі немесе қажеттілігінің жоқтығы туралы қорытындыны ұсынуы үшін облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерді немесе Павлодар облысының қалалары мен аудандарының жергілікті атқарушы органдарын (бұдан әрі - Мемлекеттік органдар) ұсыныс туралы хабардар етеді, немесе Стандарттың 9-1-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды - 7 (жеті) күнтізбелік күн;
мемлекеттік органдар хабарламаны алған күннен бастап сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі (қажеттілігінің жоқтығы) туралы қорытындыны дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды - 20 (жиырма) күнтізбелік күн;
мемлекеттік органдар мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттілігі туралы қорытындыны ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы облыс әкімдігінің қаулы жобасын әзірлейді және барлық мүдделі мемлекеттік органдармен, облыс әкімдігінің мүшелерімен келісімдейді және облыс әкіміне қол қою үшін жолдайды - 20 (жиырма) күнтізбелік күн;
облыс әкімдігінің қаулысы қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушы мен мемлекеттік орган арасында Стандарттың қосымшасына сәйкес 1-нысан бойынша сыйға тарту шарты жасалады - 15 (он бес) күнтізбелік күн;
мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау кезінде Стандарттың қосымшасына сәйкес 3-нысан бойынша мүліктің қабылдау-беру актісі (табыстау актісі) ресімделеді - 14 (он төрт) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен қабылдау-беру актісіне қол қойылғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету туралы хат жолданады - 5 (бес) күнтізбелік күн.
Мемлекеттік органдар мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттілігінің жоқтығы туралы қорытындыны ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тиісті қорытындыны алған күннен бастап көрсетілетін қызметті алушыға жазбаша түрде мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдаудан бас тартуды жібереді - 5 (бес) күнтізбелік күн.

2) для подписания договора дарения в будущем - 2 (два) месяца;
сотрудник канцелярии услугодателя принимает документы, выдает копию обращения услугополучателю со штампом регистрации (входящий номер, дата) - 15 (пятнадцать) минут;
руководитель услугодателя рассматривает и направляет руководителю структурного подразделения - 2 (два) календарных дня;
руководитель структурного подразделения рассматривает и направляет ответственному исполнителю для исполнения - 2 (два) календарных дня;
ответственный исполнитель услугодателя после получения обращения услугополучателя проверяет документы и уведомляет об имеющемся предложении Государственные органы для предоставлении заключения о необходимости или (отсутствия необходимости) приобретения государством прав на имущество по договору дарения в будущем, либо, в соответствии с пунктом 9-1 Стандарта, готовит мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю - 7 (семь) календарных дней;
государственные органы со дня получения уведомления готовят заключения о необходимости (отсутствии необходимости) приобретения государством прав наимущество по договору дарения в будущем и направляют услугодателю - 12 (двенадцать) календарных дней;
в случае представления государственными органами заключений о необходимости принятия имущества в государственную собственность ответственный исполнитель услугодателя разрабатывает проект постановления акимата области и согласовывает со всеми заинтересованными государственными органами, членами акимата области и направляет на подписание акиму области - 17 (семнадцать) календарных дней;
после принятия постановления акимата области между услугополучателем и государственными органами заключается договор дарения в будущем по форме 2 согласно приложению Стандарта - 10 (десять) календарных дней;
после подписания договора дарения в будущем ответственный исполнитель услугодателя направляется письмо услугополучателю об оказании государственной услуги - 5 (пять) календарных дней.
В случае представления государственными органами заключения об отсутствии необходимости приобретения имущества в государственную собственность ответственный исполнитель услугодателя со дня получения соответствующего заключения направляет услугополучателю отказ в принятии имущества в государственную собственность в письменном виде - 5 (пять) календарных дней.
3) для подписания акта приема-передачи имущества в будущем - 2 (два) месяца;
не менее чем за - 30 (тридцать) календарных дней до даты фактической передачи услугополучателем прав на имущество государству, установленного договором дарения в будущем, ответственный исполнитель услугодателя запрашивает у услугополучателя сведения о стоимости имущества и об отсутствии прав третьих лиц на имущество;
ответственный исполнитель услугодателя со дня получения сведений о стоимости имущества и об отсутствии прав третьих лиц на имущество по договору дарения в будущем, направляет в государственные органы документы об имуществе для представления подтверждения ранее представленного заключения о необходимости приобретения государством прав на данное имущество - 7 (семь) календарных дней;
государственные органы со дня получения документов направляет подтверждение ранее представленного заключения о необходимости приобретения государством прав на имущество услугодателю по договору дарения в будущем - 10 (десять) календарных дней;

2) болашақта сыйға тарту шартына қол қою үшін - 2 (екі) ай;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдайды, тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған көрсетілетін қызметті алушының өтінішінің көшірмесін береді - 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарайды және құрылымдық бөлімше басшысына жолдайды - 2 (екі) күнтізбелік күн;
құрылымдық бөлімшенің басшысы қарайды және орындау үшін жауапты орындаушыға жібереді - 2 (екі) күнтізбелік күн;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының өтінішін алғаннан кейін құжаттарды тексереді және болашақта сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі немесе қажеттілігінің жоқтығы туралы қорытындыны ұсынуы үшін Мемлекеттік органдарға ұсыныс туралы хабардар етеді, немесе Стандарттың 9-1-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды - 7 (жеті) күнтізбелік күн;
мемлекеттік органдар хабарламаны алған күннен бастап болашақта сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі (қажеттілігінің жоқтығы) туралы қорытындыны дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды - 12 (он екі) күнтізбелік күн;
мемлекеттік органдар мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттілігі туралы қорытындыны ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы облыс әкімдігінің қаулы жобасын әзірлейді және барлық мүдделі мемлекеттік органдармен, облыс әкімдігінің мүшелерімен келісімдейді және облыс әкіміне қол қою үшін жолдайды - 17 (он жеті) күнтізбелік күн;
облыс әкімдігінің қаулысы қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушы мен мемлекеттік орган арасында Стандарттың қосымшасына сәйкес 2-нысан бойынша болашақта сыйға тарту шарты жасалады - 10 (он) күнтізбелік күн;
болашақта сыйға тарту шартына қол қойылғаннан кейін, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету туралы хат жолданады - 5 (бес) күнтізбелік күн.
Мемлекеттік органдар мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттілігінің жоқтығы туралы қорытындыны ұсынған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы тиісті қорытындыны алған күннен бастап көрсетілетін қызметті алушыға жазбаша түрде мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдаудан бас тартуды жібереді - 5 (бес) күнтізбелік күн.
3) болашақта мүліктің қабылдау-беру актісіне қол қою үшін - 2 (екі) ай;
кемінде - 30 (отыз) күнтізбелік күн бұрын көрсетілетін қызметті алушы болашақта сыйға тарту шартымен белгіленген мүлік құқықтарын мемлекетке нақты беру күніне дейін, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыдан мүліктің құны және мүлікке үшінші тұлғалардың құқықтарының жоқтығы туралы мәліметтерді сұратады;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы мүліктің құны және мүлікке үшінші тұлғалардың құқықтарының жоқтығы туралы мәліметтерді алған күннен бастап болашақта сыйға тарту шарты бойынша, бұрын ұсынылған осы мүлікке мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі туралы қорытындыны растауды ұсыну үшін мүлік туралы құжаттарды мемлекеттік органдарға жібереді - 7 (жеті) күнтізбелік күн;
мемлекеттік органдар құжаттарды алған күннен бастап болашақта сыйға тарту шарты бойынша, көрсетілетін қызметті берушіге бұрын ұсынылған мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қажеттілігі туралы қорытындынын растауын жібереді - 10 (он) күнтізбелік күн ішінде;

при подтверждении ранее представленного заключения о необходимости принятия имущества в государственную собственность оформляется акт приема-передачи имущества (передаточный акт) по форме 3 согласно приложению Стандарта - 15 (пятьнадцать) рабочих дней;
после подписания акта-приема передачи ответственным исполнителем услугодателя услугополучателю направляется письмо об оказании государственной услуги - 5 (пять) календарных дней.
В случае, если государственный орган не подтверждает ранее представленное заключение о необходимости принятия имущества в государственную собственность по договору дарения в будущем, услугодатель отказывается от дара, и ответственный исполнитель услугодателя оформляет отказ в письменной форме. Если договор дарения в будущем зарегистрирован, отказ от принятия дара также подлежит государственной регистрации - 5 пять (пять) календарных дней.
6. Регистрация прав на недвижимое имущество осуществляется в соответствии с законодательством о государственной регистрации прав на недвижимое имущество.
7. Результат оказания государственной услуги является выдача договора дарения и акта приема-передачи имущества (передаточный акт) в коммунальную собственность.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель структурного подразделения;
4) ответственный исполнитель услугодателя;
5) государственные органы или местные исполнительные органы.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении (справочник бизнес-процессов) к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственную корпорацию
"Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" не оказывается через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Принятие Республикой
Казахстан прав на
имущество негосударственных
юридических лиц и
физических лиц по договору
дарения в порядке,
определяемом Правительством
Республики Казахстан"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги"Принятие Республикой Казахстан прав на имущество
негосударственных юридических лиц и физических лиц по
договору дарения в порядке, определяемом
Правительством Республики Казахстан"

бұрын ұсынылған мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттігі туралы қорытындыны расталған кезінде мүлікті Стандарттың қосымшасына сәйкес 3-нысан бойынша қабылдау-беру актісі (табыстау актісі) ресімделеді - 15 (он бес) жұмыс күн;
қабылдау-беру актісіне қол қойылғаннан кейін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету туралы жазбаша хат жолданады - 5 (бес) күнтізбелік күн.
Егер мемлекеттік орган бұрын ұсынылған болашақта сыйға тарту шарты бойынша мүлікті мемлекеттік меншікке қабылдау қажеттілігі туралы қорытындыны растамаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші сыйдан бас тартады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы бас тартуды жазбаша түрде ресімдейді. Егер болашақта сыйға тарту шарты тіркелген болса, сыйды қабылдаудан бас тарту да мемлекеттік тіркелуге жатады - 5 (бес) күнтізбелік күн.
6. Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу, жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеу туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
7. Коммуналдық меншікке мүлікті сыйға тарту шартын және қабылдау-беру актісін (табыстау актісін) беру мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) құрылымдық бөлімшенің басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
5) мемлекеттік органдар немесе жергілікті атқарушы органдар.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің қосымшасында (бизнес-процесстердің анықтамалығы) келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде "Азаматтарға
арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе)
өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. "Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілер арқылы көрсетілмейді.
"Мемлекеттік емес заңды
тұлғалардың және жеке
тұлғалардың мүлікке құқығын
сыйға беру шарты бойынша
Қазақстан Республикасының
Үкіметі белгілеген
тәртіппен Қазақстан
Республикасының қабылдауы"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
"Мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың
мүлікке құқығын сыйға беру шарты бойынша Қазақстан Республикасының
Үкіметі белгілеген тәртіппен Қазақстан Республикасының қабылдауы"
мемлекетттік қызметті көрсетудің бизнесс-процестерінің анықтамалығы

1) Сдача пакета документов услугополучателем услугодателю - 3 (три) месяца.
2) Для подписания договора дарения в будущем - 2 (два) месяца
3) Для подписания акта приема-передачи имущества в будущем - 2 (два) месяца
Условные обозначения:

1) Көрсетілетін қызметті алушымен көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасының тапсырылуы - 3 (үш) ай:
2) Болашақта сыйға тарту шартына қол қою үшін - 2 (екі) ай:
3) Болашақта мүліктің қабылдау-беру актісіне қол қою үшін - 2 (екі) ай;
Шартты белгілер: