О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 96-20-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2017 года № 5774
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343, опубликовано 21 января 2017 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 747 102" заменить цифрами "4 883 315";
цифры "4 224 233" заменить цифрами "4 360 446";
в подпункте 2) цифры "4 828 299" заменить цифрами "4 964 512";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.

Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 96-20-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 5774 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5343 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4 747 102" сандары "4 883 315" сандарымен ауыстырылсын;
"4 224 233" сандары "4 360 446" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 828 299" сандары "4 964 512" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.