Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Качирского района на 2017 год
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 10 января 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2017 года № 5350. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 4 июля 2017 года № 187/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 04.07.2017 № 187/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға Качир ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қаңтарда № 5350 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 187/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 04.07.2017 № 187/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников в организациях Качирского района на 2017 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов от списочной численности работников в организациях Качирского района на 2017 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 2.

1. Жұмыс орындарының квотасы:
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Качир ауданының ұйымдарында жұмыс орындарының квотасы жұмыскерлердің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде 1-қосымшаға сәйкес;
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Качир ауданының ұйымдарында жұмыскерлердің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.