О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 апреля 2017 года № 75/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2017 года № 5491
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Павлодарского областного маслихата от 31 марта 2017 года (ХII сессия, VI созыв) № 101/12 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (X сессия, VI созыв) от 12 декабря 2016 года № 76/10 "Об областном бюджете на 2017 - 2019 годы", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XI очередная сессия VI созыва) от 22 декабря 2016 года № 57/11 "О бюджете Лебяжинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5333, опубликованное 21 января 2017 года в районных газетах "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3745056" заменить цифрами "3912442";
цифры "3378568" заменить цифрами "3545954";
в подпункте 2) цифры "3745056" заменить цифрами "3972677";
в подпункте 5) цифры "-67474" заменить цифрами "-127709";
в подпункте 6) цифры "67474" заменить цифрами "127709";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата С. Мусинова
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XIII очередная сессия
VI созыва)
от 18 апреля 2017 года № 75/13
Приложение 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XI очередная сессия VI созыва)
от 22 декабря 2016 года № 57/11
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
1.Доходы

Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 75/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 5491 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 31 наурыздағы (VІ сайланған ХІІ сессиясы) "Облыстық мәслихаттың (VІ сайланған Х сессиясы) 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 76/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 101/12 шешіміне сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 57/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5333 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газеттерінде № 2 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3745056" сандары "3912442" сандарымен ауыстырылсын;
"3378568" сандары "3545954" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3745056" сандары "3972677" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-67474" сандары "-127709" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "67474" сандары "127709" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XIII кезекті
сессиясы) 2017 жылғы
18 сәуірдегі № 75/13 шешіміне
1-қосымша
Лебяжі аудандық мәслихатының
(VI сайланған XI
кезекті сессиясы) 2016
жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57/11 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер