О бюджете Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4492.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 13 050 тысяч тенге;
налоговые поступления 6 984 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 066 тысяч тенге;
2) затраты 13 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района СевероКазахстанской области от 19.10.2018 № 32/176 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории сельского округа;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории сельского округа;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селе;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе.
3. Установить на 2018 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов.

2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/124 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4492 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Покровка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 050 мың теңге;
салықтық түсімдер 6 984 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 066 мың теңге;
2) шығындар 13 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 19.10.2018 № 32/176 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салық түсімдері есебінен құрылатыны белгіленсін:
ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.
3. 2018 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.

4. Предусмотреть на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Покровского сельского округа в сумме 6 066 тысяч тенге, на 2019 год 8 754 тысяч тенге, на 2020 год 9 122 тысяч тенге.
5. Установить расходы на 2018-2020 годы по Покровскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Калыбаева
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области А.Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/124
Бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018 год

4. Покровка ауылдық округі бюджетіне 2018 жылға 6 066 мың теңге, 2019 жылы 8 754 мың теңге; 2020 жылға 9 122 мың теңге соммасында аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі көзделсін.
5. Покровка ауылдық округі бойынша 2018-2020 жылдарға арналған шығындарды 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы А.Қалыбаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
Хатшысы А.Бектасова
2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/124 Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының шешіміне 1 - қосымша
2018 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Явленка ауылдық округінің бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3 308
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
3 308
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округі әкімінің аппараты
3 308
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 308
III. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0