Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 11 августа 2017 года № 17/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 сентября 2017 года № 4305.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
Маслихата
Северо-Казахстанской области А. Шушамоин
Секретарь
Кызылжарского районного
Маслихата
Северо-Казахстанской области А. Молдахметова
Приложение к решению

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 17/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қыркүйекте № 4305 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Шушамоин
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Молдахметова