Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2017 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 23 августа 2017 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 сентября 2017 года № 4303
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года №498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на 2017 год для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Иманслям
Приложение

2017 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 тамыздағы № 288 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қыркүйекте № 4303 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14010 болып тіркелген) Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмай, жұмыс орындары санының 2017 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3 Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям

к постановлению акимата Тайыншинского района № 288 от 23 августа 2017 года
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для инвалидов на 2017 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (чел)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ильич-Тайынша"
90
2 %
1

Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 23 тамыздағы №288 қаулысына қосымша
2017 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеген ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота
пайызы
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Ильич-Тайынша" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
90
2%
1